Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wielkie szczęście u Rubików. Tak im się powodzi w USA
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.02.2024 11:06

Wielkie szczęście u Rubików. Tak im się powodzi w USA

Agata i Piotr Rubikowie
KAPiF

Agata i Piotr Rubikowie wraz z córkami jakiś czas temu opuścili Polskę i zamieszkali w Miami, gdzie starają się żyć swoim amerykańskim życiem. Teraz ukochana muzyka podzieliła się radosną nowiną, zdradzając, że nadchodzą u nich ogromne zmiany.

Agata i Piotr Rubikowie wraz z dziećmi wyprowadzili się z Polski

Agata Rubik jest bardzo aktywna w sieci i z chęcią dzieli się z internautami swoją codziennością. Dlatego też, gdy wraz z Piotrem Rubikiem podjęli poważną decyzję o wyprowadzce poza granice Polski, nie zabrakło relacjonowania z tego wydarzenia. Ukochana muzyka pokazywała, jak przebiega ten proces, nie ukrywając jednocześnie, że czasem musieli zmierzyć się z trudnymi sytuacjami.

Zanim jednak na stałe wyprowadzili się z kraju, udali się do Miami, by załatwić wszelkie formalności, obejrzeć mieszkania, do których mogliby ewentualnie się przeprowadzić, a także sprawdzić szkoły, do których mogłyby uczęszczać ich dzieci. Małżonkowie uznali, że zanim zdecydują się na kupno nieruchomości, najpierw coś wynajmą. Wszystko po to, by mieć pewność, że to jest właśnie ich wymarzone miejsce na ziemi.

Agata i Piotr Rubikowie
fot. KAPIF
Agata Rubik wylądowała na OSTRYM dyżurze. Najgorsze czeka ją jednak po powrocie do domu

Agata i Piotr Rubikowie budują swoje życie poza granicami Polski

Agata i Piotr Rubikowie wraz z córkami, Heleną i Alicją, zamieszkali w Miami i właśnie tam układają swoje życie, co rusz relacjonując je w sieci. Muzyk założył własną firmę Rubik Art & Business i powoli przyzwyczajają się do życia poza granicami Polski. Mimo to nie zapominają o ojczyźnie i swoich bliskich, którzy tam pozostali i pojawiają się co jakiś czas w Polsce.

Rubikowie większość czasu spędzają w nowym miejscu, które wyraźnie urzekło ich. Wynajęli imponujący apartament, w którym najwidoczniej żyje się im bardzo dobrze. Nie ukrywali, że z chęcią odkupiliby je od właściciela, ten jednak miał pozostać nieugięty i niechętny do sprzedaży nieruchomości. Małżonkowie szukali zatem odpowiedniego lokum, jednak żadne z oglądanych przez nich nie urzekło ich tak mocno jak to, w którym obecnie mieszkają.

Agata i Piotr Rubikowie
fot. KAPIF

Agata i Piotr Rubikowie przekazali radosną nowinę

Wygląda na to, że życie Rubików ponownie ulegnie ogromnej zmianie. Niedawno przeprowadzili się do USA i wszystko świadczy o tym, że osiądą tam na stałe, a to za sprawą… kupna mieszkania. Małżonkowie, którzy nie ukrywali, że z chęcią staliby się właścicielami nieruchomości, którą do tej pory wynajmowali, nieoczekiwanie pochwalili się, że ich marzenie wreszcie się spełniło i zakupili wymarzony apartament.

7 miesięcy w Stanach i pierwsze mieszkanie! Od początku bardzo chcieliśmy kupić ten apartament, który udało nam się wynająć w lipcu. Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to. Jednak, co wcale nas nie dziwiło, właściciel nieruchomości powiedział nam od razu, że ono nie jest na sprzedaż i nie interesuje go żadna nasza propozycja. Po pół roku mieszkania na wyspie utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to jest nasze miejsce i tu chcemy zostać […] Niespodziewanie miesiąc temu dostaliśmy telefon, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać „nasz” apartament jak najszybciej. Albo nam, albo z nami. W życiu nie ma przypadków, dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili - pochwaliła się Agata Rubik za pośrednictwem Instagrama.