Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka za darmo rozdaje kapsułki do zmywarek. Jak je dostać?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.02.2024 13:19

Biedronka za darmo rozdaje kapsułki do zmywarek. Jak je dostać?

Biedronka
Marek BAZAK/East News;Biedronka za darmo rozdaje kapsułki do zmywarek

Sieć sklepów Biedronka dba, by klienci byli zadowoleni i podczas zakupów wydali możliwie jak najmniej pieniędzy. Tym razem przygotowana została specjalna oferta, dzięki której można otrzymać kapsułki do zmywarki za darmo. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc je dostać?

Promocje w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka stara się, jak tylko może, by klienci, którzy zmierzają do dyskontu, by zrobić zakupy, wychodzili z niego zadowoleni. Nie tylko za sprawą sprawnie przeprowadzonych transakcji, dużego wyboru asortymentów, a przede wszystkim dzięki niskim cenom. Co zatem możemy obecnie kupić w konkurencyjnej cenie?

Już od poniedziałku 26 lutego trwa nowa promocja w sklepach Biedronka. Jakie artykuły zostały w niej ujęte? Aktualnie można kupić wszystkie polskie jabłka na wagę w cenie o połowę niższej niż dotychczas. Również tańsze są pomidory na gałązce - za 1 kg należy zapłacić jedynie 4,99 zł. Także szynka konserwowa Kraina Wędlin, opakowanie o pojemności 200 g, przy zakupie trzech sztuk każda z nich wyniesie tylko 3,69 zł. 

Biedronka
fot. biedronka.pl;Biedronka za darmo rozdaje kapsułki do zmywarek
Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Ceny powalają

W Biedronce kapsułki do zmywarki można otrzymać za darmo

Od poniedziałku do soboty trwa w sklepach sieci Biedronka bardzo atrakcyjna oferta dotycząca nie tylko artykułów spożywczych, ale także higienicznych. Znalazły się w niej kapsułki do zmywarki marki Finish - konkretnie trzy rodzaje: kapsułki Finish Quantum 24 szt., kapsułki Finish Ultimate 20 szt. oraz kapsułki Finish Ultimate Plus 18 szt.

 Można je zakupić w promocji 1+1, jednak żeby do tego doszło, należy spełnić pewien warunek.  Jaki? Okazuje się, że jest on banalnie prosty.

Co zrobić, by otrzymać opakowanie kapsułek za darmo?

By móc skorzystać z oferowanej przez sieć sklepów Biedronka oferty, dzięki której można zakupić dwa opakowania kapsułek do zmywarki marki Finish w cenie jednego pudełka, wystarczy spełnić jeden konkretny warunek. Jest nim użycie podczas zakupów karty Moja Biedronka lub zeskanowanie aplikacji.

Warto pamiętać również o tym, że oferta ta posiada limit dzienny na kartę lub aplikację, wynoszący 4 opakowania, z czego dwa są za darmo. Produkty można dowolnie mieszać ze sobą.

Biedronka
fot. biedronka.pl;Biedronka za darmo rozdaje kapsułki do zmywarek