Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Ceny powalają
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.02.2024 20:18

Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Ceny powalają

Biedronka
Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER / Biedronka

Żeby skorzystać z tych obniżek, lepiej się pośpieszyć i nie odkładać zakupów. W Biedronce pojawiły się okazje, na które z pewnością znajdzie się wielu chętnych. Na czym będzie można najbardziej zaoszczędzić? Te terminy lepiej sobie zapisać.

Co kupić w Biedronce? Nowa gazetka pełna jest "superhitów"

Tuż po wejściu do Biedronki warto zwrócić uwagę na ofertę sezonową. Wśród wielu różnych gadżetów będzie można znaleźć poduszki dekoracyjne w różnych kolorach i wzorach, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do sofy w salonie lub łóżka w sypialni. Jedna sztuka (o wymiarach 60x30 cm) to koszt jedynie 19,99 zł.

Aby zapewnić większą wygodę nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy, można sprezentować sobie lub bliskim poduszkę ortopedyczną, dzięki której podczas snu mięśnie będą odpowiednio rozluźnione. Aby tak się stało, trzeba będzie wydać 34,99 zł. To jednak nie wszystko, w najbliższych dniach będzie godne uwagi klientów. W dalszym ciągu pozostajemy przy półach z produktami limitowanymi.

Biedronka
Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Fot. Biedronka
Biedronka otwiera nowy sklep. Pierwszy taki w historii sieci

Biedronka zaskoczyła cenami. Skarpetki i figi lepiej kupować w wielosztukach

Choć pogoda za oknem coraz łagodniejsza, lepiej nie zapominać o ciepłych i wygodnych skarpetach. Damskie lub męskie będzie można kupić w dwu- lub trójpakach, a dostępność rozmiarów będzie mieściła się od 35 do 46. Skarpety długie, krótkie lub stopki pojawią się w tej samej cenie - 17,99 zł.

Od tego samego producenta (Umbro) panie będą mogły zaopatrzyć swoje garderoby także w figi w różnych zestawach kolorystycznych pakowane po dwie sztuki. Wykonane w 95 proc. z bawełny majtki wycenione zostaną na 29,99 zł. Zakupy do salonu i sypialni za nami, pora więc przyjrzeć się także temu, co do kuchni będzie można kupić w Biedronce.

Biedronka
Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Fot. Biedronka

Nowa oferta Biedronki. Te daty lepiej zapisać

W przypadku sprzętów kuchennych i AGD nie trzeba będzie wychodzić do sklepów stacjonarnych. Na platformie Biedronka Home od 25 lutego do 10 marca rabatami objęty został czajnik elektryczny. Za kwotę o ¼ mniejszą (59,90 zł) przy kuchennym blacie może stanąć model srebrny i pojemny (1,7 l), a przede wszystkim wydajny. Dzięki niemu zagotowanie wrzątku do herbaty zajmie tylko kilka chwil.

Zestawy garnków, choć gotowania raczej nie przyśpieszą, dzięki wysokiej jakości mogą za to służyć przez długie lata. Trzy różne warianty gabarytowe (4,7 l, 3,6 l i 2,6 l) doskonale sprawdzą się przy przyrządzaniu zup i dań jednogarnkowych. Okazja jest tym większa, że wybrany zestaw (bez względu na wielkość) kosztuje tylko 99 zł, czyli aż o 40 proc. mniej, niż dotychczasowa cena regularna. 

Warto pamiętać, że oferta dotycząca wspomnianych wyżej elementów garderoby będzie obowiązywać od poniedziałku 26 lutego do soboty 9 marca, zaś poduszek od czwartku (29.02) do środy (13.03). Co trafi do Waszych wózków?

Biedronka
Biedronka zaskoczyła nową ofertą niejednego Polaka. Fot. Biedronka
Tagi: Biedronka