Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W kuchni ukrył się kot. Zaledwie 12% internautów potrafi go znaleźć
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.09.2023 21:50

W kuchni ukrył się kot. Zaledwie 12% internautów potrafi go znaleźć

kuchnia
Instagram @ivrublevskaia

Jedna z internautek zamieściła na Instagramie zdjęcie, które, jak się później okazało, wywołało ogromne zainteresowanie wśród innych użytkowników sieci. Fotografia była wykonana w jej kuchni, jednak to nie to wzbudziło tyle emocji komentujących. Wyszło na jaw, że znajduje się tam dobrze zamaskowany kot i tylko nielicznym udaje się go znaleźć w bardzo szybkim czasie. A czy Ty widzisz czworonoga ukrywającego się w pomieszczeniu?

Koty uwielbiają się ukrywać w różnych miejscach

Kot jest bardzo lubianym zwierzęciem domowym. Często te czworonogi są indywidualistami chodzącymi własnymi ścieżkami, pomimo tego bardzo lubią towarzystwo ludzi. Uwielbiają się także ukrywać w miejscach, o których byśmy nawet nie pomyśleli, że tam nasz pupil może się schować, by odpocząć od nadmiernych pieszczot bądź po to, by po prostu uciąć sobie drzemkę. Jeśli jesteś posiadaczem kota, czy zdarzyło się choć raz, że szukałeś swojego mruczącego towarzysza, niejednokrotnie bojąc się o niego, a okazywało się, że on po prostu spał w zaskakującym miejscu?

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Ostrzega Polaków przed tym, co ma nastąpić

Czy uda Ci się znaleźć ukrytego kota?

Jedna z internautek postanowiła podzielić się w social mediach zaskakującym zdjęciem, które na pozór wydaje się zwykłe. Okazało się jednak, że w kuchni, pośród innych naczyń i przyrządów, ukrył się kot. Zrobił to tak sprytnie, że bardzo trudno znaleźć go w krótkim czasie. A czy Tobie uda się go odnaleźć? Spróbuj wysilić swój wzrok w poszukiwaniu mruczącego pupila, a na pewno będziesz zaskoczony, go ostatecznie odnajdziesz.

Screenshot_20230916_202830_Messengerj.jpgInstagram @ivrublevskaia

Podpowiedź - gdzie jest ukryty kot?

Jeśli odnalezienie kota sprawiło Ci trudności, w zupełności się tym nie przejmuj. Jego kryjówka jest tak sprytna, że bardzo trudno jest go dostrzec. Jeśli chcesz go zauważyć, damy Ci małą podpowiedź - spójrz na sam szczyt kuchennych szafek, a następnie skieruj swój wzrok w prawą stronę. Czy widzisz teraz czarne uszka kota?

Tagi: zagadka