Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Powiedziała, co mężczyzna ma robić na randce. Tiktokerka rozpętała burzę w sieci
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 15.09.2023 10:08

Powiedziała, co mężczyzna ma robić na randce. Tiktokerka rozpętała burzę w sieci

influencerka, tiktokerka
screen freakyprincess33 TikTok

Tiktokerka znana jako freakyprincess33 dodała ostatnio nagranie, w którym wypowiedziała się na temat randek. Jej słowa wywołały ogromne oburzenie wśród użytkowników sieci. Media społecznościowe zalała fala negatywnych komentarzy. 

Znana influencerka wywołała burzę w sieci

Influencerka na Tiktoku postanowiła wypowiedzieć się na temat tego, jak jej zdaniem powinna wyglądać randka. Filmik długo niósł się po sieci i wywołał niemałe oburzenie wśród fanów. Burza trwa w najlepsze, a internauci nie mają litości nad tiktokerką. Słowa krytyki napływają ze wszystkich stron. 

W dzisiejszych czasach nietrudno o zaistnienie w sieci i zdobycie popularności. Różni ludzie próbują na najróżniejsze sposoby zaistnieć w Internecie. Niestety, wielu nie ma nic wartościowego do przekazania i wykorzystuje socjotechniczne sztuczki oby tylko zyskać rozgłos. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Internetowa celebrytka wypowiedziała się na temat randek

Znana tiktokerka występująca pod pseudonimem freakyprincess33 nagrała filmik, w którym odpowiada na pytanie, jak powinna wyglądać randka. Jak można się domyślić, na początku wzięła się za kwestię dotyczącą tego, kto powinien płacić na spotkaniu. Według dziewczyny zawsze ma to być facet. W dodatku nie tylko na randce, ale również przy innych okazjach. 

Według tiktokerki mężczyzna powinien sponsorować kobiecie wszystko – wspólne wyjścia, wyjazdy i wszelkie inne wydatki. Widać, że dla dziewczyny nie mają znaczenia kwestie równości, sytuacji materialnej ani niezależności kobiet, które być może wcale nie mają ochoty być utrzymankami swojego partnera. Freakyprincess33 podzieliła się osobistym wyznaniem, że u niej w związkach zawsze za wszystko płaci facet, a ona ma się jedynie dobrze prezentować u jego boku. Ci, którzy nie chcą płacić za jej osobiste zachcianki, nie mają u niej najmniejszych szans. 

Postawa dziewczyny spotkała się z bardzo negatywnym odbiorem internautów

Postawa dziewczyny spotkała się z bardzo negatywnym odbiorem internautów. Widzowie byli oburzeni słowami celebrytki i tym oto sposobem wylała się na nią fala krytyki. Co ciekawe freakyprincess33 usunęła materiał, mimo że niewątpliwie przyniósł jej dużą popularność. Chyba jednak nie o taki rodzaj sławy jej chodziło. Wciąż można jednak oglądać jej inne filmiki. 

Tagi: TikTok