Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski stracił cierpliwość. Zareagował na zarzuty o brak gustu
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.05.2024 21:33

Krzysztof Rutkowski stracił cierpliwość. Zareagował na zarzuty o brak gustu

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski to najsławniejszy w Polsce detektyw bez licencji. Celebryta od lat przyciąga uwagę mediów ze względu na swój wystawny styl życia i mocno kontrowersyjne poczucie estetyki. Choć większość krytyki skupia się na jego skłonności do epatowania bogactwem, zazwyczaj pozostaje on obojętny na komentarze. Jednak ostatnio sytuacja się zmieniła.

Krzysztof Rutkowski zorganizował huczne przyjęcie z okazji swojego ślubu i komunii syna

Krzysztof Rutkowski znów znalazł się w centrum uwagi, głównie za sprawą wydatków na imprezę weselno-komunijną. Choć już sam pomysł łączenia wesela z komunią syna był mocno ekstrawagancki, celebryta na tym nie poprzestał. Rutkowscy uznali, że impreza musi być pełna przepychu i wydali na nią ponad 400 tys. złotych.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego, Krzysztof Junior, miał niedawno pierwszą komunię. Nic dziwnego, że celebrycka para postanowiła wyprawić mu huczne przyjęcie. Okazuje się, że poza drogimi prezentami i zdecydowali się zainwestować również w... gwiazdę disco-polo, która zabawiała gości swoją muzyką podczas imprezy.

Krzysztof Rutkowski był bankrutem. "Miał 5 mln długów"

Internauci nie szczędzili krytyki pod adresem Krzysztofa Rutkowskiego. Czemu?

Krzysztof Rutkowski na "weselokomunię" zaprosił zespół Piękni i Młodzi - jedną z najpopularniejszych obecnie formacji grających disco-polo. Z pewnością nie było tanio, ale czy z klasą? Okazuje się, że internauci mieli na ten temat dosyć mocno wyrobione zdanie. Niestety niespecjalnie podzielali oni entuzjazm znanego celebryty.

W sieci nie zabrakło krytyki ze strony komentujących. Jedna z obserwatorek Krzysztofa Rutkowskiego ostro skrytykowała go w komentarzu pod zdjęciem z komunii syna, zarzucając mu bezguście i promowanie tandety.

Tandeta. Fajni są ludzie bogaci z gustem, a tu taka wiocha - czytamy w komentarzu.

Krzysztof Rutkowski odpowiedział internautce. Czyżby kończyła mu się cierpliwość?

Krzysztof Rutkowski, tym razem, postanowił zareagować. W odpowiedzi na zarzuty zadał pytanie o to, dlaczego osoba krytykująca zachowuje anonimowość w Internecie. Nie szczędził gorzkich słów:

A ty masz trollowy profil i twarz zasłoniętą. Tak się wstydzisz rzeczy, które piszesz w Internecie? - zapytał detektyw bez licencji.

Reakcja Krzysztofa Rutkowskiego zaskoczyła wielu, gdyż zazwyczaj unika on bezpośredniej konfrontacji z negatywnymi opiniami. Czyżby więc jego cierpliwość do internautów zaczynała się wyczerpywać? Trudno się temu dziwić, gdyż w sieci celebryta regularnie jest wyśmiewany właśnie ze względu na swój wygląd i styl życia.

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski Junior
fot. KAPIF