Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny o ślubie z ukochanym. Tak szczery jeszcze nie był
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 23:04

Andrzej Piaseczny o ślubie z ukochanym. Tak szczery jeszcze nie był

Andrzej Piaseczny
Fot. KAPIF

Andrzej Piaseczni nie kryje, że planuje ze swoim partnerem ślub. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że jest już gotowy powiedzieć “tak”. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących ewentualnej ceremonii.

Andrzej Piaseczny w szczęśliwym związku

Andrzej Piaseczny niemal od samego początku swojej kariery cieszy się ogromną popularnością. Wokalista jednak dobrze strzeże swojego prywatnego życia i nie przepada za mówieniem o tym co u niego słychać. Artysta jakiś czas temu wyjawił, że jest zakochany i dokonał coming outu. Wywołało to lawinę komentarzy i spekulacji dotyczących ewentualnego ślub muzyka. 

Małgorzata Rozenek nie ochrzciła syna. Ujawniła, dlaczego

Andrzej Piaseczny o życiu prywatnym

Wizerunek i personalia partnera piosenkarza nadal jednak pozostają nieznane. Artysta ciągle podkreśla, że nie chce wpuszczać publiczności do swojego prywatnego życia i pragnie zachować związek dla siebie.

Ja nie widzę siebie w takiej roli, jakby to powiedzieć, ściankowej czy plotkarskiej. Ja swojego życia prywatnego niespecjalnie chcę pokazywać publicznie - podkreślił Piaseczny.

ZOBACZ: Od plotek o ślubie aż huczy. Roksana Węgiel w końcu zabrała głos

Mimo to media rozpisują się na temat ewentualnych zmian w życiu piosenkarza, co wzbudza zainteresowanie jego fanów. Ci natomiast twierdzą, że jeżeli obecna władza zalegalizuje związki partnerskie, to wokalista zdecyduje się na sformalizowanie związku.

Andrzej Piaseczny weźmie ze swoim partnerem ślub?

Dziennikarz rozmawiający z Andrzejem Piasecznym postanowił także dopytać go o wspomnianą kwestię legalizacji związków partnerskich. Ten przyznał, że popiera wprowadzenie takich zmian:

Oczywiście jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo - powiedział artysta.

ZOBACZ: Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał

Piosenkarz dopytany o ewentualny ślub ze swoim obecnym partnerem odpowiedział, że jeżeli będzie taka możliwość, to jest to wysoce prawdopodobne.

Źródło: Fakt