Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Smutna wiadomość dla fanów "Jaka to melodia". Jest oficjalny komunikat
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 16.05.2024 21:34

Smutna wiadomość dla fanów "Jaka to melodia". Jest oficjalny komunikat

Rafał Brzozowski, Jaka to melodia
Fot. KAPIF

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów “Jaka to melodia”. Przed nimi już tylko kilka premierowych odcinków teleturnieju. Program znika z anteny i pojawi się dopiero po zbliżających się wakacjach. Wpis z tą informacją wywołał poruszenie wśród widzów.

Muzyczny klasyk wciąż na antenie

“Jaka to melodia” to program, który od 27 lat gości na ekranach polskich telewizorów. Jednak mimo tak długiego stażu jego popularność nie maleje. Widzowie nadal chętnie obserwują poczynania uczestników, którzy starają się odgadnąć jak najwięcej tytułów i wykonawców kultowych utworów. Mimo zmian, które pojawiły się na przestrzeni lat, fani nadal pozostają wierni telewizyjnemu klasykowi i nie ma mowy o zdjęciu go z anteny.

Ewa Drzyzga przekazała nagłe wieści o mamie. Polały się łzy

Zmiany w "Jaka to melodia"

Do największych zmian doszło w 2018 roku kiedy to program opuścił dotychczasowy prowadzący - Robert Janowski. Wówczas jego miejsce zajął Norbi, który jedynie na chwile objął stanowisko gospodarza. Od tamtego czasu nieprzerwanie z telewidzami wita się Rafał Brzozowski, który dla wielu stał się nową twarzą formatu.

ZOBACZ: Dopiero co Rafał Mroczek wziął ślub, a tu takie wieści. Znajomy się wygadał

Obecnie w TVP 1 emitowane są premierowe odcinki teleturnieju, ale ten stan rzeczy wkrótce się zmieni. Wszystko przez zbliżające się wakacje i planowaną przerwę w transmisji programu

Fani o wstrzymaniu emisji: "Chcemy przedłużenia"

“Jaka to melodia” dołączy więc do grupy pozostałych produkcji, które zostaną wygaszone na okres wakacji. Wśród nich znajdują się nie tylko programy rozrywkowe, ale także seriale takie jak kultowe “M jak Miłość”. 

ZOBACZ: Paulina Chylewska wraca do TVP. Przy okazji wbiła szpilkę Danucie Holeckiej

Na oficjalnym profilu programu w serwisie Instagram producenci postanowili poinformować fanów, ile jeszcze będą mogli cieszyć się z nowych odcinków ulubionego formatu. Okazuje się, że pozostało im jedynie kilka dni:

Wiecie, że do końca tego sezonu „Jaka to melodia?” zostało tylko 11 dni?  - możemy przeczytać na profilu.

Program oczywiście wróci do TVP 1 w jesiennej ramówce. Fani są jednak zaskoczeni tak szybkim wstrzymaniem emisji. W komentarzach pojawiło się wiele wątpliwości związanych z tą decyzją.

Info do bani;

Chcemy przedłużenia. Dla mnie to katastrofa;

Będzie mi brakowało ‘jakiej to melodii’ - piszą rozżaleni internauci.

 

Źródło: Radio ZET