Rozrywka.Goniec.pl > Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski
22.07.2024 18:25 Rafał Brzozowski przerwał milczenie. Zaczął mówić o partnerce

Rafał Brzozowski przez wiele lat związany był z Anną Tarnowską. Ich związek zakończył się jednak w 2021 roku. Od tamtej pory piosenkarz unika mówienia o uczuciach, mimo że media rozpisywały się na temat jego ewentualnych nowych partnerka. Teraz postanowił przerwać milczenie i zdobył się na szczere wyznanie.

Rafał Brzozowski, Jaka to melodia
26.05.2024 18:09 "Jaka to melodia" znika z anteny. Fani są wściekli na TVP

Przed programem “Jak to melodia” wakacyjna przerwa w emisji. Z decyzją jednak pogodzić nie mogą się stali fani formatu. Postanowili więc wyrazić swoja frustrację w mediach społecznościowych. Atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca. O co mają największe pretensje?

Rafał Brzozowski
24.05.2024 09:16 Rafał Brzozowski żegna się z TVP. To on ma go zastąpić, od plotek aż huczy

Wielkie zmiany, jakie w ostatnim czasie zostały wprowadzone w TVP, nie ominęły także Rafała Brzozowskiego i prowadzoną przez niego “Jaka to melodia”. Według medialnych doniesień w programie muzycznym zastąpi go nowy gospodarz. Jego udział dla wielu widzów jest ogromnym zaskoczeniem.

Rafał Brzozowski
21.05.2024 22:52 Wielkie zmiany u Rafała Brzozowskiego. Widzowie TVP będą niezadowoleni

Rafał Brzozowski już od wielu lat jest gwiazdą TVP. Występuje podczas kluczowych imprez, prowadzi także “Jaka to melodia”. Pojawiły się jednak głosy, że wokalista planuje przejść do konkurencyjnej stacji. Rzekomo obiecano mu posadę w programie śniadaniowym.

Rafał Brzozowski, Jaka to melodia
16.05.2024 21:34 Smutna wiadomość dla fanów "Jaka to melodia". Jest oficjalny komunikat

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów “Jaka to melodia”. Przed nimi już tylko kilka premierowych odcinków teleturnieju. Program znika z anteny i pojawi się dopiero po zbliżających się wakacjach. Wpis z tą informacją wywołał poruszenie wśród widzów.

Rafał Brzozowski
07.05.2024 13:10 Rafał Brzozowski gorzko o Eurowizji. Jego słowa mogą zaskakiwać

Sezon eurowizyjny w pełni. Przed nami dwa półfinały oraz wielki finał, który wyłoni tegorocznego zwycięzcę. O swoich przeżyciach w trakcie konkursu postanowił opowiedzieć Rafał Brzozowski, który reprezentował Polskę w 2021 roku. Padły gorzkie słowa.

Rafał Brzozowski
30.04.2024 09:19 Rafał Brzozowski zaskoczył widzów "Jaka to melodia". Nagle ogłosił smutną informację

Rafał Brzozowski, znany muzyk i gospodarz programu "Jaka to melodia?", ostatnio doświadczył bolesnej straty. Na planie popularnego show muzycznego podzielił się z widzami smutną nowiną, czym wprawił ich w wyjątkowo niewesoły nastrój. Co przekazał?

Rafał Brzozowski
14.04.2024 16:24 Fatalne wieści dla Rafała Brzozowskiego. TVP nie będzie zadowolona

Pozycja Rafała Brzozowskiego w TVP od dawna jest tematem medialnych spekulacji. Prowadzący "Jaka to melodia?" jako jeden z nielicznych znanych twarzy pozostał w Telewizji Polskiej po niedawnych gruntownych zmianach. Teraz popularny piosenkarz może mieć jednak powody do zmartwień.

Rafał Brzozowski
05.03.2024 15:40 Rafał Brzozowski w siwych włosach i z długą brodą. Co się stało?

Rafał Brzozowski to znany prezenter telewizyjny, który obecnie prowadzi najpopularniejsze programy w TVP, a mianowicie “Jaka to melodia?” oraz “The Voice Senior”. Często też sam występuje na scenie, zachwycając widzów swoim głosem. Niedawno do sieci trafił filmik, który zszokował jego fanów. Zamiast przystojnego mężczyzny, pojawił się staruszek w siwych włosach i długą brodą. Jak do tego doszło?

"Jaka to melodia?". Uczestnik dokonał niemożliwego
02.03.2024 10:36 "Jaka to melodia?". Uczestnik dokonał niemożliwego! Rekord!

“Jaka to melodia?” to teleturniej, w którym w każdym finale uczestnik musi odgadnąć siedem utworów w 30 sekund. Show zawsze wywołuje duże emocje, szczególnie gdy zawodnik przechodzi do kolejnych piosenek w ekspresowym tempie. Tak stało się też ostatnio, mężczyzna ustanowił nowy rekord.

Rafał Brzozowski
21.02.2024 12:16 Rafał Brzozowski straci pracę w TVP? Zaskakujące doniesienia

Gdy niektórym wydawało się, że o telewizyjnej przyszłości Rafała Brzozowskiego wiadomo już wszystko, jak grom z jasnego nieba gruchnęła kolejna wieść o rozśpiewanym prezenterze. Takiego obrotu spraw nie spodziewali się nawet jego najwierniejsi fani. Lepiej “zapnijcie pasy”.

Rafał Brzozowski
18.02.2024 20:43 Brzozowski wyleciał z TVP? To jego ostatni występ!

Jedni się tego obawiali, inni czekali na to z dziką satysfakcją - mowa o końcu przygody Rafała Brzozowskiego z TVP. Wszystko wskazuje na to, że ostatni występ na ekranie… ma już za sobą. Czy był tego świadomy? Po słowach, jakich użył, można zacząć podejrzewać go o zdolności profetyczne.

Rafał Brzozowski
11.01.2024 15:49 Rafał Brzozowski związał się ze znaną artystką? Gwiazdor zabrał głos w sprawie. Nie był zadowolony

Choć fani Rafała Brzozowskiego są głodni ploteczek dotyczących jego życia osobistego, artysta stara się dozować informacje na ten temat. Przede wszystkim unika rozmów dotyczących jego ewentualnych związków. Według najnowszych medialnych doniesień, jego serce jest już zajęte. Kim jest prawdopodobna wybranka piosenkarza? 

Rafał Brzozowski TVP
21.12.2023 19:10 To koniec ulubieńca TVP? Rafał Brzozowski przez lata robił karierę pod kuratelą PiS. "Cieszę się z tego, co jest teraz"

"Melodia", jaka ostatnim czasy wybrzmiewa przy Woronicza, może nie spodobać się Rafałowi Brzozowskiemu. Pozycja gospodarza teleturnieju "Jaka to melodia" w TVP, jak wskazuje nieoficjalne źródło, jest poważnie zagrożona. O czym dokładnie mówi się w kuluarach?

Jaka to melodia
13.12.2023 09:18 Koniec "Jaka to melodia?" w TVP? Nagle odwołano nagrania, Rafał Brzozowski może stracić pracę

Na Woronicza aż huczy od plotek, jakoby program "Jaka to melodia" miał zniknąć z anteny TVP. Byłby to wielki cios dla Rafała Brzozowskiego, który z muzycznym show związany jest od wielu lat nie tylko jako gospodarz. Co wiadomo na ten temat? 

Edyta Górniak Rafał Brzozowski
17.11.2023 10:22 Edyta Górniak miała do Rafała Brzozowskiego prośbę. Zrobiło się niezręcznie, gdy usłyszała jego odpowiedź

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski od jakiegoś czasu łączeni są jako potencjalna para. Piosenkarka opowiedziała o łączącej ich relacji, jednocześnie dzieląc się pewną interesującą anegdotą. Okazuje się, że po prośbie, jaką wobec niego skierowała, przez chwilę zrobiło się naprawdę niezręcznie. O co poprosiła gwiazdora TVP?

Rafał Brzozowski
11.11.2023 07:41 Rafał Brzozowski niechętnie mówi o swojej rodzinie. Wyszło na jaw, czym zajmuje się jego brat

Choć Rafał Brzozowski nieustannie rozwija swoja artystyczną karierę i chętnie o niej rozmawia, to jednak unika odpowiedzi na pytania dotyczące życia prywatnego. Dlatego też mało kto wie, że artysta ma brata, który jest młodszy od niego o 17 lat. Co wiemy o Adamie Brzozowskim?

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski
06.11.2023 13:47 Edyta Górniak o romansie z Rafałem Brzozowskim. Spotkała się z nim za kulisami, teraz ujawnia prawdę

Od jakiegoś czasu niczym bumerang powraca plotka o romansie Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego. Choć gwiazdy zaprzeczyły, że łączy je coś więcej niż przyjaźń, to najnowsze doniesienia zdają się mówić co innego. Wokalistka postanowiła zabrać głos w sprawie i przyznaje, że jest zakochana.

Instagram.com/rafal_brzozowski_official, Rafał Brzozowski przestrzega przed oszustami
25.10.2023 14:30 Przejęty Rafał Brzozowski przestrzega przed oszustami! Niewiarygodne, do czego się posunęli

W sieci są gwiazdy, które korzystają ze swoim zasięgów w sposób godny podziwu. Wśród nich znajduje się Rafał Brzozowski. Ostatnio do piosenkarza dochodzą niepokojące informacje. Ktoś bowiem wykorzystuje jego wizerunek w niecnym celu. To nieprawdopodobne, do czego posunęła się jedna kobieta. Aż strach pomyśleć, do czego jest jeszcze zdolna.

Rafał Brzozowski oszukany! Zdjęcie piosenkarza zakutego w kajdanki obiegło sieć. Co się stało?
11.10.2023 18:07 Rafał Brzozowski oszukany! Zdjęcie piosenkarza zakutego w kajdanki obiegło sieć. Co się stało?

W mediach pojawiło się niecodzienne zdjęcie Rafała Brzozowskiego i szybko postawiło jego fanów na nogi. Widać było na nim lubianego artystę zakuwanego przez policję w kajdanki. Artysta zabrał głos w tej sprawie. Wyjaśnił, o co dokładnie chodzi.

Rafał Brzozowski
21.09.2023 14:50 Ile trzeba zapłacić za koncert Rafała Brzozowskiego w kościele? Nawet oni tyle nie mają

Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich wokalistów. Zapraszany jest na wiele imprez, na których nie tylko wykonuje swoje znane utwory, ale często staje na scenie w roli prowadzącego. A ile trzeba zapłacić, by usłyszeć jego głos w kościele podczas ważnej uroczystości? Ta kwota może zwalić z nóg księży, jak i parafian. 

Rafał Brzozowski
19.09.2023 13:24 Ile Rafał Brzozowski bierze za koncerty? Kwoty są zaskakujące

Rafał Brzozowski zgromadził wokół siebie spore grono wiernych fanów. Artysta występuje w programach telewizyjnych i na festiwalach, ale także gra koncerty między innymi w okresie świątecznym. Ile trzeba zapłacić za jego występ? Kwoty są zaskakujące.

Rafał Brzozowski
17.09.2023 18:35 Rafał Brzozowski zaskoczył fanów na koncercie TVP. Nikt się nie spodziewał

W dniu 17 września, który jest także rocznicą agresji ZSRR na Polskę, zaplanowano niesamowity koncert. Telewizja Polska wraz z Ministerstwem Obrony Narodowej przygotowała muzyczną ucztę pt. “Razem dla bezpiecznych granic”. Impreza ta ma być gestem wdzięczności i solidarności okazanych Wojsku Polskiemu, które nieustannie dba o bezpieczeństwo granic kraju, jak i jego mieszkańców.

Koncert Silna Biało-Czerwona, Izabella Krzan, Robert Brzozowski
13.08.2023 13:22 Wpadka na koncercie TVP dla wojskowych. Izabella Krzan i Rafał Brzozowski musieli interweniować

W sobotę TVP transmitowała zorganizowany przez siebie koncert dla wojskowych. Podczas wydarzenia nie obyło się bez wpadki. Musieli interweniować prowadzący - Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Wybrnęli z niezręcznej sytuacji?  

Rafał Brzozowski
22.07.2023 16:19 Niewiarygodne, jakie wykształcenie ma Rafał Brzozowski. Nigdy się nie domyślisz

Rafał Brzozowski znany jest przede wszystkim z muzycznej twórczości, a także z pracy w TVP, gdzie obecnie prowadzi program "Jaka to melodia?". Wcześnie był prowadzącym "Koła fortuny". Niewielu fanów wie, czym interesował się w przeszłości. Wykształcenie piosenkarza będzie ogromnym zaskoczeniem dla niemal wszystkich.

Rafał Brzozowski
05.07.2023 16:18 Wielka afera na koncercie Rafała Brzozowskiego. Krzyczeli pod sceną, poszło o truskawki

Koncerty, podczas których można spotkać swoich ulubionych artystów, są dla fanów bardzo ważne. Pod sceną wówczas znajduje się duża ilość osób, która chętnie bawi się w takt granej muzyki. Takie występy jednak często potrafią rozbawić bądź też zszokować gwiazdę, a wszystko za sprawą słów, które niejednokrotnie mogą usłyszeć od swoich słuchaczy. Tak było też ostatnio, podczas koncertu, na którym grał Rafał Brzozowski. Artysta znalazł się w środku afery truskawkowej.

Rafał Brzozowski
02.07.2023 12:59 Tak mieszka Rafał Brzozowski. Luksusów może pozazdrościć nawet Maryla Rodowicz

Rafał Brzozowski cieszy się ogromną rozpoznawalnością w kraju. Piosenkarz chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się życiem osobistym w mediach społecznościowych. Kilka lat temu zaprezentował jednak swoje mieszkanie w programie “Domy gwiazd”. Jak mieszka jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów?

Rafał Brzozowski
17.06.2023 16:18 Prawda o romansie Rafała Brzozowskiego z młodszą kobietą wyszła na jaw. Fani na to czekali

Rafał Brzozowski niechętnie komentuje w mediach swoje życie miłosne. Temat ten budzi jednak ogromną ciekawość wśród fanów, a przede wszystkim fanek artysty. Media informują, że piosenkarz aktualnie spotyka się z młodszą od siebie kobietą. Rafał Brzozowski skomentował te doniesienia.