Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ile trzeba zapłacić za koncert Rafała Brzozowskiego w kościele? Nawet oni tyle nie mają
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.09.2023 14:50

Ile trzeba zapłacić za koncert Rafała Brzozowskiego w kościele? Nawet oni tyle nie mają

Rafał Brzozowski
KAPIF

Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich wokalistów. Zapraszany jest na wiele imprez, na których nie tylko wykonuje swoje znane utwory, ale często staje na scenie w roli prowadzącego. A ile trzeba zapłacić, by usłyszeć jego głos w kościele podczas ważnej uroczystości? Ta kwota może zwalić z nóg księży, jak i parafian. 

Rafał Brzozowski robi niesamowitą karierę

Rafał Brzozowski jest bardzo znanym polskim artystą. Wylansował takie utwory jak: “W pokoju hotelowym”, “Tak blisko”, “The Ride” czy “Nie mam nic”. Bardzo chętnie daje koncerty, często występuje pod tzw. chmurką. Jego fani tłumnie przychodzą na imprezy, podczas których mogą usłyszeć lubianego wokalistę.

- Wcześniej lubiłem duże koncerty plenerowe, dalej je lubię, ale to jest inna atmosfera. Powiem ci, że takie koncerty też z mniejszą publicznością są fajne, bo są bardziej klimatyczne, można bardziej się w tym klimacie otworzyć, ale jedne i drugie mają swój fantastyczny klimat - wyznał artysta podczas rozmowy z portalem Goniec.pl.

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Ile trzeba zapłacić za występ Rafała Brzozowskiego?

Rafał Brzozowski, który bardzo chętnie lubi dawać koncerty, przygotował dla swoich fanów dwie bardzo interesujące opcje. Jedną z nich jest występ z programem “Jaka to melodia?”. Jak informuje portal o2, za takie muzyczne show trzeba zapłacić 25 tysięcy zł brutto, a dodatkowo zapewnić hotel dla 10 osób. W tym występie jest zapewniona zabawa z publicznością w kultowy program telewizyjny, gdzie możemy usłyszeć największe polskie przeboje, a także utwory Rafała Brzozowskiego.

Ile trzeba zapłacić za koncert Rafała Brzozowskiego w kościele?

Drugą opcją intrygujących i niecodziennych występów Rafała Brzozowskiego, jest koncert świąteczny, kolędowy bądź świąteczno-kolędowy. Według ustaleń portalu o2, by wokalista mógł uświetnić uroczystość kościelną swoim występem, należy uiścić opłatę w wysokości 35 tysięcy zł brutto. To jednak nie koniec, bowiem do tej kwoty, tak jak w poprzedniej muzycznej opcji, trzeba jeszcze zorganizować nocleg dla 10 osób, co samo w sobie również do najtańszych nie należy i tylko podbija i tak już wygórowaną cenę.