Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marta Manowska wreszcie odnalazła miłość? Media obiegły zaskakujące doniesienia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 22.05.2023 15:07

Marta Manowska wreszcie odnalazła miłość? Media obiegły zaskakujące doniesienia

Marta Manowska
KAPiF

Marta Manowska zdobyła serca widzów jako prowadząca najpopularniejsze programy Telewizji Polskiej. Można było ją oglądać między innymi w „Sanatorium miłości” czy „Rolnik szuka żony”. Gwiazda TVP nie jest skora do przesadnego dzielenia się swoją prywatnością i często skutecznie ukrywa swoje związki miłosne. W portalach plotkarskich aż huczy od plotek i potencjalnych kandydatów. Czy coś jest na rzeczy?

Marta Manowska i jej miłosne perypetie

Marta Manowska to jedna z najbardziej popularnych prezenterek TVP. Gwiazda, której sławę przyniosło prowadzenie uwielbianego przez widzów programu „Rolnik szuka żony” bardzo chroni swoją prywatność. Media co jakiś czas rozpisują się w plotkach na temat jej potencjalnych związków i perypetii miłosnych. 

W zeszłym roku łączono ją z tajemniczym brunetem. Para była ponoć widziana razem nad polskim morzem w czułych objęciach. Wcześniej spekulowano o jej relacji z Robertem Bodziannym - bratem uczestnika programu „Rolnik szuka żony”. Manowska jednak dosyć szybko wyjaśniła, że to tylko „kompan z podróży”. 

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Marta Manowska otwarcie komentowała jedną ze swoich relacji

Marta Manowska była również główną postacią programu „Sanatorium miłości”. Podobno to właśnie tam, na planie pierwszego sezonu, gwiazda znalazła bratnią duszę w osobie jednego z dźwiękowców. Wtedy otwarcie przyznawała: - Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… Zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam - zdradziła dosyć tajemniczo. Ostatecznie para chyba jednak nie znalazła wspólnego języka.

Marta Manowska i Rafał Brzozowski. W mediach krążą plotki o ich relacji. Artysta wyjaśnia

Marta Manowska miała okazję również współpracować i prowadzić program „The Voice Senior” w duecie z Rafałem Brzozowskim. To właśnie z nim kolejno łączyły ją portale plotkarskie. Jednak dosyć szybko całą sprawę skomentował sam piosenkarz, który w rozmowie z Faktem wyjaśnił jak wygląda sytuacja: “Marta to super koleżanka, przyjaciółka z pracy, fajnie się nam razem prowadzi program, więc ktoś już zakłada, że coś jest na rzeczy. Ale ja się już przyzwyczaiłem do podobnych insynuacji. A z Martusią po prostu się lubimy, dograliśmy się jako prowadzący, bo jest super osobą”.

Marta Manowska jest uwielbiana przez fanów. Ci doceniają jej ciepło i naturalność, którą pokazuje w wielu prowadzonych przez siebie programach. Doceniła ją również sama Stanisława Ryster, która z reguły nie szczędzi prezenterkom gorzkich słów. Prowadząca “Wielkiej gry” wypowiadała się swego czasu o Manowskiej w bardzo miłych słowach.

Źródło: Fakt