Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ile Rafał Brzozowski bierze za koncerty? Kwoty są zaskakujące
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 19.09.2023 13:24

Ile Rafał Brzozowski bierze za koncerty? Kwoty są zaskakujące

Rafał Brzozowski
KAPiF

Rafał Brzozowski zgromadził wokół siebie spore grono wiernych fanów. Artysta występuje w programach telewizyjnych i na festiwalach, ale także gra koncerty między innymi w okresie świątecznym. Ile trzeba zapłacić za jego występ? Kwoty są zaskakujące.

Rafał Brzozowski wystąpił w "The Voice of Poland"

Rafał Brzozowski zdobył rozpoznawalność dzięki programowi “The Voice of Poland”. Dziś większość fanów kojarzy Brzozowskiego z formatów takich jak “Jaka to melodia” czy “The Voice Senior”. Artysta świetnie odnajduje się w telewizji, ale także czerpie ogromną radość z występów poza ekranem. Brzozowski gra koncerty w okresie świątecznym. Niebywałe, ile kosztuje jego występ.

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Rafał Brzozowski był zafascynowany sportem

Niewiele osób wie, że kiedyś wielką pasją Rafała Brzozowskiego był sport, z którym jest związane także jego wykształcenie. Piosenkarz obronił tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2006 roku uzyskał brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach. Wokalista chciał początkowo pracować jako nauczyciel wychowania fizycznego, jednak problemy z kręgosłupem sprawiły, że jego marzenia legły w gruzach.

Ile trzeba zapłacić za koncert Brzozowskiego?

Portalowi o2.pl udało się ustalić, ile trzeba zapłacić za jeden koncert Rafała Brzozowskiego. W tegorocznym sezonie jesienno-zimowym artysta podejmie się między innymi koncertów świątecznych. Jego występ z kolędami w sali lub w kościele kosztuje 35 000 zł brutto. Do tego jeszcze koszty techniczne oraz noclegu dla ekipy piosenkarza.

Koncert Brzozowskiego z programem “Jaka to melodia?”, czyli największymi polskimi hitami, utworami artysty, a także z zabawą z publicznością wynosi 25 000 zł brutto.