Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Rafał Brzozowski zaskoczył fanów na koncercie TVP. Nikt się nie spodziewał
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.09.2023 18:35

Rafał Brzozowski zaskoczył fanów na koncercie TVP. Nikt się nie spodziewał

Rafał Brzozowski
kadr programu "Razem dla bezpiecznych granic" prod. TVP1

W dniu 17 września, który jest także rocznicą agresji ZSRR na Polskę, zaplanowano niesamowity koncert. Telewizja Polska wraz z Ministerstwem Obrony Narodowej przygotowała muzyczną ucztę pt. “Razem dla bezpiecznych granic”. Impreza ta ma być gestem wdzięczności i solidarności okazanych Wojsku Polskiemu, które nieustannie dba o bezpieczeństwo granic kraju, jak i jego mieszkańców.

Koncert "Razem dla bezpiecznych granic" w hołdzie Wojsku Polskiemu

Koncert, który odbywa się 17 września w Suwałkach, jest ogromnym wydarzeniem i gestem podziękowania dla Wojska Polskiego, które usilnie dba o bezpieczeństwo granic, jak i swoich rodaków. Jego data nie jest przypadkowa, ponieważ dokładnie tego samego dnia, 84 lata temu Polska została niespodziewanie zaatakowana przez Związek Sowiecki.

W dzisiejszym repertuarze znalazły się bardzo dobrze znane nam utwory wojskowe oraz także pieśni patriotyczne, a wykonali je artyści polscy, m.in. Łukasz Drapała, Krzysztof Cugowski, Viki Gabor czy Natasza Urbańska, a także zagraniczni, m.in. Getter Jaani czy Aminata. Imprezę poprowadzili: Małgorzata Opczowska i Rafał Brzozowski.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Rafał Brzozowski wystąpił w dwóch odsłonach - jako prowadzący oraz jako wokalista

Rafał Brzozowski tego wieczoru miał ważne i dodatkowo podwójne zadanie, ponieważ podjął się roli prowadzącego imprezę, jak i występującego na scenie muzyka. Wraz z Małgorzatą Opczkowską zostali konferansjerami i spisali się idealnie. Chętnie w swoich słowach wspominali o tym, co działo się podczas II wojny światowej, zachwalając przy tym nasze Wojsko Polskie.

- Tamten wrzesień przyniósł nam naprawdę ogrom cierpień - powiedział z nostalgią Rafał Brzozowski, wspominając o wojnie i agresji na Polskę, która miała miejsce przed laty. Oprócz tych smutnych wydarzeń, padły także słowa radości - artysta pogratulował naszym siatkarzom zdobycia złotego medalu na Mistrzostwach Europy.

Rafał Brzozowski wystąpił podczas koncertu "Razem dla bezpiecznych granic"

Rafał Brzozowski, który bardzo chętnie staje na scenie, wykonując w znakomity sposób utwory, ponownie stanął na wysokości zadania i zaśpiewał utwór  “W wojsku nie jest źle”. Widzowie byli ogromnie poruszeni i zachwyceni tym wykonaniem. Wraz z artystą zaczęli się bawić, wspólnie z nim śpiewać. Wśród zgromadzonych można było dostrzec Mateusza Błaszczaka, który bawił się znakomicie podczas tej piosenki i radośnie klaskał w dłonie. Podziękował publiczności słowami: “Byliście państwo cudowni”.

Wokalista nie zapomniał o eleganckim ubraniu, który idealnie pasował do tej podniosłej uroczystości. Rafał Brzozowski miał na sobie czarny dopasowany garnitur, a także białą koszulę i nienaganną fryzurę.

Zrzut ekranu (1137).png

Zrzut ekranu (983).pngkadr programu “Razem dla bezpiecznych granic” prod. TVP1