Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Miliony Polaków włączą dziś wieczorem TVN. Kultowy hit już o 20:00
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.04.2024 14:35

Miliony Polaków włączą dziś wieczorem TVN. Kultowy hit już o 20:00

pilot do tv
Fot. Freepik/DC STUDIO

Szykuje się wieczór pełen wrażeń, a wszystko za sprawą produkcji, jakie na ten dzień przygotowały dla swoich widzów poszczególne stacje. Zadbano o to, by wielu fanów telewizyjnej rozrywki znalazło coś dla siebie. Przyjrzyjmy się zatem, co na nas czeka, gdy zdecydujemy się zasiąść dzisiaj przed ekranami.

TVP 1 o godzinie 20:35

TVP 1 dla fanów dobrego żartu przygotował znakomitą polską produkcję opowiadającą o losach niepokornego żołnierza, który ma niesamowite szczęście do wpadania we wszelakie tarapaty. Tym razem mężczyzna trafi do Włoch, gdzie przypadkowa dekonspiracja przed żołnierzem wymusi na nim założenie niemieckiego munduru. Niestety chęć pozbycia się ubrania sprawi, że popadnie on w kolejne kłopoty, które tym razem zawiodą go wprost przed niemiecki sąd wojskowy. Czy uda mu się po raz kolejny wykaraskać z problemów? O tym widzowie dowidzą się, gdy włączą telewizją “Jedynkę” o godzinie 20:35. Wówczas zostanie wyemitowana ostatnia, trzecia część komedii “Jak rozpętałem II wojnę światową” w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego. W postać roztargnionego Franka Dolasa wcielił się utalentowany Marian Kociniak.

Stanisław z "Sanatorium miłości" został ojcem w wieku 60 lat

Polsat o godzinie 20:05

Było komediowo, to teraz będzie rozrywkowo i muzycznie, a wszystko za sprawą artystów, którzy z ogromnym zaangażowaniem ćwiczą swój głos oraz choreografię, by móc jak najlepiej oddać się postaci, w którą wcielą się podczas trwania “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Program ten powoli zbliża się ku finałowi, podczas którego wybrana zostanie osoba o ponadprzeciętnym talencie. Wśród osób stających na scenie zobaczymy m.in.: Kacpra Kruszewskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Katarzynę Skrzynecką czy Stefano Terrazzino. Nowy odcinek wystartuje na antenie Polsatu już o godzinie 20:05.

ZOBACZ TAKŻE: Conan reaguje na aferę wokół Dagmary Kaźmierskiej. Nie pozostawia wątpliwości

TVN o godzinie 20:00

TVN dla swoich widzów również przygotował interesującą produkcję. Przeniesie ona osoby oglądające do świata, gdzie toczą się dwie rzeczywistości. Thomas Anderson po raz kolejny stanie przed trudnym zadaniem. Czy iluzja, która tym razem jest jeszcze silniejsza, będzie dla niego ogromną przeszkodą? Jego losy poznacie o godzinie 20:00, gdy zdecydujecie się na obejrzenie czwartej z kultowych serii filmów o przygodach Neo, a mianowicie “Matrix Zmartwychwstania”. W głównej roli ponownie wystąpi Keanu Reeves.

Tagi: Polsat TVN TVP