Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Polsat reaguje na reportaż Gońca. Jest decyzja ws. Dagmary Kaźmierskiej
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.04.2024 18:48

Polsat reaguje na reportaż Gońca. Jest decyzja ws. Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Portal Goniec.pl jako pierwszy szczegółowo opisał przerażające rzeczy, jakich miała dopuścić się Dagmara Kaźmierska w czasach swojej kryminalnej kariery. Artykuł przedstawiający dotychczas nieznaną stronę celebrytki wstrząsnął opinią publiczną. Nie trzeba było długo czekać na reakcję Polsatu, który regularnie współpracuje z Dagmarą Kaźmierską.

Na jaw wyszły szczegóły z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

W naszym artykule przedstawiono relację kobiety, która doświadczyła przemocy ze strony "Królowej życia". Dramatyczna historia wywołała lawinę reakcji w sieci i dotarła aż do siedziby Polsatu, który nie mógł pozostać głuchy. Nasz tekst znajdziecie: TUTAJ

Dagmara Kaźmierska popularność zdobyła za sprawą programu "Królowe życia". Choć jej kryminalna przeszłość nie była tajemnicą, mało kto zdawał sobie sprawę z tego, jak okrutnych czynów dopuszczała się w przeszłości celebrytka. Dzięki udziałowi w popularnym formacie Dagmara Kaźmierska zyskała rozpoznawalność i propozycje występów w innych programach telewizyjnych.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF
Wyciekły informacje w sprawie finału "TzG". Tego jeszcze nie było

Dagmara Kaźmierska dopuściła się okropnych rzeczy. Mimo to robiła karierę w TV

"Królowa życia" w przeszłości prowadziła agencję towarzyską, a w 2009 roku została nawet skazana prawomocnym wyrokiem za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Z pewnością były to poważne zarzuty, ale nie na tyle, aby skończyć karierę celebrytki w mediach. Do tego potrzeba było nieco więcej "szczegółów" z kryminalnej przeszłości gwiazdy.

W artykule opublikowanym na naszym portalu po raz pierwszy przedstawiono relację kobiety, która pracowała dla Dagmary Kaźmierskiej. Maria zeznała, że doświadczyła przemocy ze strony celebrytki, była bita i zmuszana do "pracy" w przybytku "Królowej życia". Te doniesienia wywołały falę oburzenia w sieci.

Polsat podjął decyzję w sprawie Dagmary Kaźmierskiej

W odpowiedzi na fakty, które ujrzały światło dzienne, Polsat postanowił podjąć stanowczą decyzję w związku z dalszym promowaniem Dagmary Kaźmierskiej swoich programach. Stacja zmieniła ramówkę, aby usunąć z niej powtórkę jednego z odcinków programu "Dagmara szuka męża", który miał być wyemitowany w sobotę o 15:45.

Zarówno Polsat, jak i Dagmara Kaźmierska, nie zabrali jeszcze oficjalnie głosu w sprawie medialnych doniesień na temat przeszłości gwiazdy. Z pewnością jest to jednak kwestia czasu.

Dla wielu osób obserwujących tę sprawę, to dopiero początek. Sprawa Dagmary Kaźmierskiej wciąż budzi wiele kontrowersji i pozostaje tematem gorących dyskusji w przestrzeni publicznej. Widzowie oczekują dalszych działań ze strony mediów, a w sieci już pojawiają się głosy przekonujące do kompletnego usunięcia celebrytki z przestrzeni publicznej.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF