Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie gorzko po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". "Nie fair"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 22.04.2024 16:50

Widzowie gorzko po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". "Nie fair"

Taniec z gwiazdami
Fot. Facebook/Taniec z gwiazdami

To już ostatnie chwile rywalizacji w tej edycji “Tańca z gwiazdami”. Zabawa właśnie wkroczyła w decydującą fazę, a wraz z nią coraz trudniej żegnać kolejnych uczestników. W niedzielę z programu, po raz drugi z rzędu, odpadli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Ich fani nie kryją żalu, czemu wyraz dali w komentarzach w sieci.

"Taniec z gwiazdami" zmierza do finału

“Taniec z gwiazdami”, mimo iż odeszła z niego najbardziej kontrowersyjna uczestniczka Dagmara Kaźmierska, nie przestaje budzić wielkich emocji. Program nadawany jest od blisko dwóch dekad, ale wciąż nie znudził się widzom. Polacy co tydzień z zapartym tchem oglądają zmagania gwiazd na parkiecie, a do wyczynów niektórych par podchodzą nawet bardzo emocjonalnie.

Nie inaczej było w ostatnim odcinku, wyemitowanym w niedzielę (21 kwietnia), w którym to celebryci popisali się układami choreograficznymi z udziałem swoich najbliższych. Każdy z występów zebrał bardzo wysokie noty i wzruszył niejedną osobę na widowni. Tym trudniej było pożegnać się z Krzysztofem Szczepaniakiem i Sarą Janicką, którzy otrzymali od losu drugą szansę. Niestety, szczęście nie trwało długo.

Roksana Węgiel odrzuciła ofertę TVP. Wyjawiła, dlaczego podjęła taką decyzję

Krzysztof Szczepaniak wrócił do programu na jeden odcinek

Minionego wieczoru Krzysztof Szczepaniak i jego taneczna partnerka zaprezentowali się w dwóch spektakularnych tańcach - rumbie i walcu angielskim. Za pierwszy z tańców otrzymali 35 punktów, a za drugi, w którym aktor zaprosił na parkiet swoją ukochaną Aleksandrę - 40 punktów.

Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem tego, że Szczepaniak opanował perfekcyjnie oba układy w zaledwie dwa dni, a publiczność nagrodziła ich tytaniczne wysiłki gromkimi brawami. Pozytywne komentarze bardzo szybko pojawiły się także w mediach społecznościowych. Fani artysty nie szczędzili mu komplementów.

Brawo kochani! To był piękny powrót! Jesteście najlepsi!; 2 dni treningu i takie super tańce udało się zatańczyć; Ale dzisiaj daliście czadu super się oglądało; Cieszę się, że wróciliście chociaż na ten jeden odcinek, aby zobaczyć dwa nowe tańce od was - pisali w sieci.

Widzowie oburzeni odpadnięciem Krzysztofa i Sary

Choć czytając opinie widzów można było odnieść wrażenie, że Krzysztof i Sara mają ogromne wsparcie i ze spokojem mogą myśleć już o kolejnych odcinkach “Tańca z gwiazdami”, konkurencja była na tyle silna, że ponownie zabrakło im głosów. Aktor z uśmiechem na twarzy dziękował za możliwość wzięcia udziału w zabawie i nie krył wdzięczności, ale jego fani wyraźnie byli wściekli i dali upust emocjom na profilu programu na Facebooku.

Nie zgadzam się z tym werdyktem! Krzysztof Szczepaniak tańczy jak anioł z taką lekkością i zwiewnością, przejścia, kroki, układ, tańce cudowne. Przykro mi; Wielka szkoda oni naprawdę byli jedną z najlepszych par!; Najpierw powrócili do programu a teraz odpadli to nie fair - to tylko niektóre z komentarzy.

Inni widzowie poszli jeszcze dalej i wskazali nawet, kto ich zdaniem powinien był odpaść zamiast Krzysztofa i Sary, typując np. Maćka Musiała i Darię Sytą. Jedna z osób stwierdziła z kolei, że odpadła “super para”, która nie była “tak faworyzowana” jak Roksana Węgiel.

Źródło: Facebook