Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Miliony Polaków włączą dzisiaj TVN. Wielu na to czekało
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 27.04.2024 17:19

Miliony Polaków włączą dzisiaj TVN. Wielu na to czekało

pilot do telewizora
Fot Unsplash.com/ Erik Mclean

W sobotę (27.04) widzowie przygotować się muszą na same hity. Program TV TVP 1, TVN i TVP 1 obfituje w uwielbiane pozycje. O 20.00 rozpocznie się bitwa o oglądalność. Wiele osób nie będzie wiedziało, który talent-show oglądać. Ekipa “Mam Talent” będzie musiała się postarać, gdyż konkurencja ma asa w rękawie.

Co oglądać w TV w sobotę (27.04)?

Program TV na sobotę (27.04) prezentuje się imponująco. Widzowie zasiadający wieczorem przed telewizorami nie będą mogli narzekać na brak możliwości wyboru. Stacje proponują same hity.

Już o godzinie 20.00 wiele osób nie będzie wiedziało, czy oglądać TVP 2, czy TVN. Telewizja Polska zaprasza na finał talent show “The Voice Kids”. 27 kwietnia poznamy najlepszy dziecięcy głos w kraju, co dla konkurencji stanowi spory problem pod względem oglądalności.

Niewielu potrafi znaleźć kota na tym obrazku. Najlepsi robią to w 20 sekund

Walka finału "The Voice Kids" z nowym odcinkiem "Mam Talent"

Finał “The Voice Kids” to dla TVN spory problem. 7. edycja muzycznego show dla dzieci to swoisty as w rękawie TVP. Niemniej program TV wskazuje, że prywatny nadawca zaprasza na premierowy odcinek “Mam Talent”. Bez wątpienia program będzie należał do czołówki najchętniej oglądanych w sobotę (27.04) propozycji telewizyjnych.

ZOBACZ: Quiz o "Samych swoich". Nawet znawcy filmu ledwo zdobywają 7 punktów

W sobotę 27 kwietnia TVN pokaże odcinek na żywo. Jest to drugi półfinał. W “Mam Talent” wystąpi kolejna grupa półfinalistów. Widzowie przed telewizorami będą mogli oceniać i decydować o dalszym losie: Anny Kawiak, Beniamina Niedźwiedzia, Filipa Drogosa, Ihora Bezdieniezhnyka, Liwii Łaszewskej, Marcina Zaprawy i Aleksandra Jurgi, Michała Skubidy, MultiVisual + Astranate, Teo Tomczuka oraz Vitaliiego Yarchuka.

TVP 1 również ma propozycję dla widzów, to nie talent-show

Niemniej nie tylko TVP 2 i TVN chcą przyciągnąć przed telewizory tłumy. Telewizyjna Jedynka nie staje do walki o oglądalność o godzinie 20.00. Widzowie zobaczą hitowy film nieco później.

ZOBACZ: Niebywałe, czym zajmuje się mama Roksany Węgiel. Przecież jej córka ma miliony

Program TV TVP na sobotę (27.04) przynosi ze sobą emisję docenionego przez kinomanów na całym świecie dramatu wojennego “1917”. Opowieść o Willu Schofieldzie i Tomie Blake’u bez dwóch zdań zainteresuje wiele osób, dla których zmagania w talent-show nie są atrakcyjne.

Źródło: goniec.pl