Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Burza po finale "The Voice Kids". Widzowie nie wytrzymali, są wściekli
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 28.04.2024 13:54

Burza po finale "The Voice Kids". Widzowie nie wytrzymali, są wściekli

finał The Voice Kids
Fot. "The Voice Kids" TVP2

Za nami finał siódmej edycji “The Voice Kids”. Tym razem zwyciężczynią okazała się być prowadzona przez Nataszę Urbańską Michell Siwak. Nastolatka zachwyciła swoimi występami wszystkich jurorów i otrzymała najwięcej SMS-ów od telewidzów, dzięki czemu mogła ostatecznie triumfować. Po finale w sieci jednak zawrzało. Internauci węszą "ustawkę" i zarzucają wokalistce, że nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Dlaczego?

Michell Siwak wygrała 7. edycję "The Voice Kids"

Finał najnowszej edycji “The Voice Kids” odbył się w sobotę 27 kwietnia. W szranki stanęło wówczas dziewięcioro młodych wokalistów, których opiekunami byli Cleo, Tomson i Baron oraz debiutująca w show Natasza Urbańska.

Ostatecznie ze zwycięstwa swojej podopiecznej cieszyła się właśnie ta ostatnia, udowadniając, że choć była to pierwsza odsłona programu z jej udziałem, nie brała ze sobą żadnych jeńców. Natasza dała szansę utalentowanej Michell Siwak i okazało się to być świetną decyzją. Nastolatka zgarnęła statuetkę laureatki i 50 tysięcy złotych. Po tym, jak ogłoszono wyniki, dziewczynka nie kryła wzruszenia.

Nie żyje żona polskiego muzyka. Jego piosenki znają praktycznie wszyscy

Internauci niezadowoleni z wygranej Michell. W sieci ruszyła lawina komentarzy

Podczas finałowego odcinka “The Voice Kids” Michell zaprezentowała się w trzech piosenkach, ale to jedna z nich wywołała największe poruszenie. Nastolatka wzięła na warsztat m.in. niesamowicie trudny technicznie utwór - “Litanię” wykonywaną w oryginale przez Edytę Górniak.

Zachwycona tym pokazem talentu była jej trenerka, która przyznała, że “cała się trzęsie” i wyrażała podziw dla ogromnej skali młodej piosenkarki. Pozytywne opinie wyrazili również muzycy Afromental i Cleo.

Innego zdania byli jednak niektórzy internauci, dla których Michell nie podołała zadaniu i zwyczajnie “położyła” utwór. Komentujący występ wytknęli dziewczynce złą dykcję, a także to, że “przekrzyczała” występ. W ich opinii, osobą, która zaprezentowała się lepiej, był Nikodem Pajączek z drużyny chłopaków.

Śmiałe plany zwyciężczyni "The Voice Kids"

Michell na razie nie zbiera dobrych recenzji od publiczności, ale nie przeszkadza jej to w snuciu śmiałych planów. Dziewczynka przyznała, że była zaskoczona werdyktem, niemniej jednak bardzo szczęśliwa. Pieniądze z wygranej chce przeznaczyć na dalsze szlifowanie swojego talentu i naukę gry na instrumentach.

Jej wielkim marzeniem jest teraz także to, by w przyszłości reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji i dać nam pierwsze zwycięstwo. Czy tak będzie, czas pokaże. Szlaki przetarły już Roksana Węgiel i Viki Gabor, które wygrały dziecięcą edycję konkursu.

Źródło: Plejada