Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel pęka z dumy, pochwaliła ukochanego. "Zrobił show"
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 22.04.2024 12:47

Roksana Węgiel pęka z dumy, pochwaliła ukochanego. "Zrobił show"

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. Kapif, Świat Gwiazd

W ósmym odcinku ”Tańca z gwiazdami” nie brakowało emocji. Tym razem uczestnicy mieli możliwość zatańczenia ze swoimi bliskimi. Roksana Węgiel wystąpiła ze swoim ukochanym, czym oczarowali widzów i jurorów. Piosenkarka nie kryła zachwytów nad Kevinem.

Roksana Węgiel zatańczyła ze swoim ukochanym w ”Tańcu z gwiazdami”

W ostatnim wydaniu ”Tańca z gwiazdami” uczestnicy musieli zaprezentować się w dwóch tańcach, z którego jeden był tercetem, wykonanym z udziałem bliskiej osoby. Jako pierwsza na parkiecie zatańczyli Roksana Węgiel i Michał Kassin. Jurorzy nie mogli powstrzymać się od zachwytów nad ich wykonaniem rumby – para za pierwszy taniec otrzymała maksymalną ilość punktów.

Niedługo później Roksana Węgiel ponownie oczarowała wszystkich oglądających. Zatańczyła w tercecie z Michałem Kassinem, oraz swoim ukochany, Kevinem Mglejem.

Nie ukrywam, że się też stresuję. Chyba nikt nie lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu i być ocenianym – powiedział przed występem partner piosenkarki.

Jak się okazało, Kevin nie miał się czego obawiać – jurorzy piali z zachwytu nad jego popisem. Niedługo później otrzymał także pochwały od swojej partnerki.

Rafał Maserak aż wybiegł zza stołu. Niebywałe sceny w "TzG"

Roksana Węgiel zachwycona występem Kevina

Po zakończeniu emisji ”Tańca z gwiazdami”, tercet odpowiedział na pytania Moniki Maszkiewicz z ”Świata Gwiazd”. Jako pierwsza głos zabrała Roksana Wegiel. Nie kryła zachwytu nad występem jej ukochanego. 

Bardzo cieszę się, że Kevin zdecydował się z nami wystąpić (…) Ja jestem bardzo z niego dumna, zrobił show. Ja słyszałam, jak ludzie zareagowali na jego przejście przez te krzesła – mówiła.

Roksana Węgiel podkreśliła, że jej partner musiał sobie poradzić z nie lada wyzwaniem.

Jestem zachwycona tym jak on sobie poradził z niełatwym tańcem, bo to było tango – powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Sykut-Jeżyna zażartowała z Krzysztofa Ibisza

”Kevin jest profesjonalistą”

Partner chwilę później podziękował je za te słowa i przyznał, że z przyjemnością podjął się wyzwania zatańczenia w programie na żywo.

Ja się czuje dobrze tam, gdzie jest Roksana – stwierdził Kevin Mglej.

Pochwał w kierunku jego kierunku nie szczędził także taneczny partner Roksany. Michał Kassin nie miał wątpliwości, że Kevin ma ”dryg do tańca” i jest ”profesjonalistą”.