Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Roksana Węgiel o odejściu Kaźmierskiej z "TzG". Wystarczyło pięć słów
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.04.2024 22:52

Roksana Węgiel o odejściu Kaźmierskiej z "TzG". Wystarczyło pięć słów

Dagmara Kaźmierska i Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Wielką niespodziankę dla fanów programu "Tańca z Gwiazdami" oraz dla samej publiczności stanowiła decyzja Dagmary Kaźmierskiej, która zdecydowała się opuścić taneczne show. Wśród osób, które były zaskoczone, znalazła się Roksana Węgiel, która na parkiecie zaprzyjaźniła się z "Królową życia".

Dagmara Kaźmierska wycofała się z "Tańca z gwiazdami"

Przez ostatnie kilka tygodni wokół Dagmary Kaźmierskiej wybuchło mnóstwo kontrowersji. Gwiazda, mimo że nie zawsze była faworytką jurorów i zbierała dość niskie noty za swoje tańce, zdołała zdobyć serca widzów i awansować do kolejnych odcinków kosztem znacznie bardziej utalentowanych uczestników. Nie brak było głosów, że psuje w ten sposób ideę programu, choć znaleźli się i obrońcy, którzy wyjaśniali, że show jest przede wszystkim formatem rozrywkowym.

Ostatnie tygodnie to dla Dagmary Kaźmierskiej wyjątkowo ciężki okres. W ostatnim tygodniu pobiła niechlubny rekord "Tańca z gwiazdami" otrzymując zaledwie 7 punktów za swój broadwayowski jazz... a gdy wszyscy dziwili się, że mimo to awansowała do kolejnego odcinka, ta postanowiła wycofać się z programu. Jak wyjaśniła w nagraniu na Instagramie, decyzja podyktowana była problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają jej szaleństwa na parkiecie.

Marcin Hakiel zrobił to po rezygnacji Kaźmierskiej z "TzG". Fani mogli być zaskoczeni

Roksana Węgiel reaguje na odejście Dagmary Kaźmierskiej

Decyzję Dagmary Kaźmierskiej postanowiła skomentować inna uczestniczka programu, Roksana Węgiel. Współzawodniczki w bardzo się zaprzyjaźniły w "Tańcu z gwiazdami" a "Królowa Życia" zawsze mogła liczyć na wsparcie znacznie młodszej koleżanki. Nic dziwnego, że decyzja mamy Conana mocno zasmuciła ukochaną Kevina Mgleja.

Gdy Roksana Węgiel dowiedziała się o odejściu Dagmary, postanowiła ją skomentować, nie ukrywając tego, że bardzo przeżywa wycofanie się uczestniczki z tanecznego show.

O nieee. Trzymaj się kochana - napisała w komentarzu pod filmem "Królowej życia", dodając do wpisu emotikonki płaczących buziek.

Komentarz Roksany Węgiel
fot. Instagram: @queen_of_life_77

Ta krótka wiadomość pokazuje, jak bardzo Roksana przeżyła decyzję Dagmary Kaźmierskiej, z którą na planie "Tańca z gwiazdami" zdążyła nawiązać bliską więź.

Na miejsce Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela wkroczy para, która odpadła w poprzednich odcinkach

Przypomnijmy, że "Królowa życia" jako powód rezygnacji z programu podała problemy zdrowotne, konkretnie uraz żebra, który sprawia, że "nie może już nas rozweselać swoim tupaniem kopytkiem". Syn celebrytki, Conan, potwierdził tę informację, dodając, że nie mógł się zgodzić na to, aby jego mama kontynuowała przygodę z "Tańcem z gwiazdami" ze złamanym żebrem.

Warto zaznaczyć, że Dagmara Kaźmierska w programie mogła pochwalić się ogromnym wsparciem widzów i pomimo dość kiepskich występów miała realną szansę dotrzeć aż do finału - tym bardziej że w tej edycji do ścisłej czołówki przechodzą wyjątkowo aż trzy pary. Z pewnością wielbicielom "Królowej życia" jest przykro, że nie zobaczą swojej ulubienicy w kolejnych odcinkach programu. Na miejsce Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela wskoczą Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka
fot. KAPIF