Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, kto ją zastąpi
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.04.2024 15:34

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, kto ją zastąpi

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Właśnie przekazano sensacyjne wieści o nagłym odejściu Dagmary Kaźmierskiej z popularnego programu telewizyjnego "Tańca z Gwiazdami". Decyzja ta wywołała spore poruszenie wśród fanów show i zainicjowała falę spekulacji - kto pojawi się na jej miejsce. Znamy przyczyny zaskakującej decyzji celebrytki i wiemy, kto zamiast niej pojawi się w programie.

Dagmara Kaźmierska nieoczekiwanie pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność dzięki programowi "Królowe życia". To właśnie dzięki rozpoznawalności dostała zaproszenie do "Tańca z gwiazdami", w którym radziła sobie zaskakująco dobrze... pomimo wyjątkowo niskich ocen od jurorów. Gdy kolejne osoby zaczęły dopatrywać się w celebrytce czarnego konia programu... ta sensacyjnie postanowiła z niego zrezygnować.

Dagmara Kaźmierska podjęła trudną decyzję o opuszczeniu programu "Tańca z Gwiazdami" z powodu kontuzji żebra. Informację tę artystka przekazała osobiście za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. W nagraniu opublikowanym przez celebrytkę możemy usłyszeć, że odejście z programu spowodowane było troską o własne zdrowie.

Nie mogę już dla was tańczyć. Nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Z tym żebrem jest tak ogromny problem. Nie dało rady - powiedziała z nieskrywanym żalem "Królowa życia".

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Ma przykry powód

Produkcja musiała znaleźć zastępstwo za Dagmarę Kaźmierską

Kontuzja, która uniemożliwiła dalsze treningi i występy Dagmary Kaźmierskiej, wydaje się poważna. Gwiazda skarży się na problemy z oddychaniem, co w oczywisty sposób wpływało na jej taneczne możliwości. Choć bez wątpienia jej odejście z programu było uzasadnione, Dagmara Kaźmierska postanowiła przeprosić swoich fanów, którzy liczyli na jej udział w dalszej części tanecznego show.

Nagłe wycofanie się celebrytki z "Tańca z Gwiazdami" stanowiło ogromne zaskoczenie zarówno dla widzów programu, jak i samej produkcji. Nieobecność Dagmary Kaźmierskiej pokrzyżowała plany na kolejne etapy rywalizacji, dlatego trzeba było znaleźć dla niej zastępstwo.

To oni zastąpią Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela w "Tańcu z gwiazdami"?

Producentka programu “Taniec z gwiazdami”, Edyta Tomczak, w oficjalnym oświadczeniu wyraziła smutek z powodu odejścia Dagmary Kaźmierskiej oraz zapewniła, że wszyscy ekipy programu troszczą się o zdrowie artystki i życzą jej szybkiego powrotu do pełni sił.

Jest nam niezmiernie przykro z powodu odejścia Dagmary z programu. Martwimy się o jej zdrowie. Trzymamy za nią kciuki. Bardzo żałujemy, że musiała podjąć taką decyzję - przekazała producentka.

Jak wynika z najnowszych informacji, realizatorzy programu znaleźli już rozwiązanie problemu, który pojawił się wraz z rezygnacją celebrytki. Według nieoficjalnych wieści w dalszej części programu wystąpią Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy wcześniej odpadli z rywalizacji.

Czas pokaże, czy powracająca do programu para wykorzysta niespodziewaną drugą szansę - trzymamy kciuki, a Dagmarze Kaźmierskiej życzymy powrotu do zdrowia!

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF