Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pavlović szczerze o Tyszkiewicz. "Nie szukam z nią kontaktu"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.04.2024 16:27

Pavlović szczerze o Tyszkiewicz. "Nie szukam z nią kontaktu"

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz
fot. KAPIF

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz to bez wątpienia dwie postacie, które wywarły ogromny wpływ na kultowy "Taniec z gwiazdami". Do historii przeszły ich sprzeczki na planie programu i wiele osób do dziś zastanawia się, jak w rzeczywistości wyglądały ich relacje. “Czarna Mamba” w końcu postanowiła zdradzić nieco więcej. Czy nadal ma kontakt z legendarną aktorką?

Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Wciąż mają kontakt?

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz przez lata oceniały występy gwiazd w tanecznym show, często zaskakując nie tylko swoimi ocenami, ale również niespodziewanymi wymianami zdań pomiędzy sobą. Ich kłótnie na ekranie były czymś, co widzowie wspominają z rozrzewnieniem, a plotki o ich relacjach poza kamerami były wodą na młyn plotkarskich portali. Wiele osób zastanawia się, czy panie utrzymują ze sobą kontakt?

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz zdecydowała się na medialną emeryturę i zniknęła z przestrzeni publicznej. Legendarna aktorka nie tylko nie podejmuje się nowych wyzwań artystycznych, ale unika również ścianek i wystąpień. Gdy pojawiły się plotki, że produkcja "Tańca z gwiazdami" próbuje ściągnąć ją z powrotem do programu, wielu fanów nie kryło entuzjazmu. Niestety, gwiazda pozostała konsekwentna w swojej decyzji.

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co sądzi o atakach Edzi. Dosadne słowa

"Czarna Mamba" zdradziła, czy tęskni za Beatą Tyszkiewicz

Teraz, po latach, Iwona Pavlović postanowiła opowiedzieć, jak naprawdę wyglądały jej relacje z uwielbianą aktorką, oraz zdradziła, czy utrzymują ze sobą kontakt. Choć "Czarna Mamba" przyznała, że nie tęskni za Beatą jako jurorką w programie “Taniec z gwiazdami”... to jednocześnie wyznała, że prywatnie bardzo ceni sobie legendarną aktorkę.

Tęsknię za Beatą jako Beatą - to jest fantastyczna kobieta, cudowny człowiek. Czasami mam wrażenie, że również mnie kształtowała - dzieliła się ze mną kilkoma życiowymi radami i tajemnicami. Chyba tego mi najbardziej brakuje - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z portalem Kozaczek.pl.

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz
fot. KAPIF

Beata Tyszkiewicz wywarła ogromny wpływ na życie Iwony Pavlović

Surowa jurorka nie ukrywa, że obecnie kontakt z Beatą Tyszkiewicz jest wyjątkowo trudny, gdyż gwiazda unika spotkań i stroni od osób z branży.

Beatka się całkowicie wycofała. Nie szukam z nią kontaktu, jest śladowy, SMS-owy, na zasadzie myślę, jestem, koniec" - wyjawiła Iwona Pavlović.

Jurorka "Tańca z gwiazdami" bardzo ciepło wspomina swoją koleżankę z planu i nie ukrywa, że aktorka na zawsze będzie miała miejsce w jej sercu. Mimo że nie nazwała ich przyjaciółkami, zaznaczyła, że wspólne chwile na planie programu były dla niej ważne i wywarły wpływ na jej życie. To właśnie dzięki temu Beata Tyszkiewicz na zawsze pozostanie dla niej wyjątkową i bardzo ważną osobą.

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz
fot. KAPIF