Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska wspomniała o kontuzji. "Mam pęknięte żebro"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.04.2024 10:41

Dagmara Kaźmierska wspomniała o kontuzji. "Mam pęknięte żebro"

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Choć występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” są nisko oceniane przez jury, celebrytka cały czas pozostaje w programie. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła jednak, że oprócz problemów ze stopami, doskwierają jej również inne bolesne dolegliwości. Najprawdopodobniej doszło do nich podczas treningów.

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami" otrzymuje niskie noty

Udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami" dla wielu osób był dużym zaskoczeniem. Choć fani celebrytki cieszą się, że mają okazję oglądać swoją idolkę w tanecznym formacie, pojawiły się również głosy powątpiewające w ten zamysł. 

Zastanawiano się, jak “królowa życia” da sobie radę w programie, biorąc pod uwagę jej problemy zdrowotne. Następnie skupiono się na jej tanecznych zdolnościach, które, według wielu osób, były znacznie słabsze niż pozostałych uczestników.

Wygląda na to, że Dagmara Kaźmierska nic sobie nie robi z niepochlebnych opinii, które otrzymuje nie tylko od internautów, ale także jury i cały czas z uśmiechem wychodzi na parkiet. Od znawców siedzących za panelem otrzymuje niskie noty, jednak dzięki głosom widzów udaje się jej przechodzić do następnych odcinków. 

Podczas ostatniej emisji programu celebrytka wraz z Marcinem Hakielem zatańczyli dwa tańce - jednym z nich był quick step, za który otrzymali 16 punktów. Następnie zaprezentowali broadway jazz, który wyjątkowo niepochlebnie został oceniony przez jury - za ten taniec duet zdobył jedynie 7 punktów.

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na komentarze Edzi

Dagmara Kaźmierska ma problemy z tańcem, dlatego prosi o wsparcie

Dagmara Kaźmierska, choć zdaje sobie sprawę, że z powodów zdrowotnych w programie jest najsłabszym ogniwem, z uśmiechem na twarzy wychodzi przed publikę i jury, by zaprezentować wyćwiczoną wspólnie z Marcinem Hakielem choreografię. 

Celebrytka za pośrednictwem swoich social mediów oraz podczas trwania programu prosi widzów, by oddawali na nią głosy, które następnie sprawiają, że udaje się jej pozostać w “Tańcu z Gwiazdami”. “Królowa życia” podkreślała niejednokrotnie, że bez nich odpadnie. 

Bardzo Was proszę o wsparcie. Wiadomo, że to ja tańczę najsłabiej z nich wszystkich. Jesteśmy parą numer 8, więc bardzo was proszę, ku**a, o wsparcie, bo jak nie, to wylecę - mówiła na TikToku.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Grabias ujawnił prawdę o swoim związku z Gabrielem Sewerynem. Tak go traktował

Dagmara Kaźmierska doznała poważnego urazu

Choć zwykle Dagmara Kaźmierska utyskuje na swoje nogi i ból, jaki doskwiera jej podczas chodzenia oraz tańca, okazuje się, że do tych dolegliwości doszły kolejne. 

Najprawdopodobniej podczas treningów tanecznych doszło do kolejnego urazu, a celebrytka podczas jednego z wywiadów wyznała, że ma pęknięte żebro.

Nie trafiła pani Iwonka, bo nie mam lekceważącego stosunku. Mało tego, od tygodnia mam pęknięte żebro i robię dobrą minę do złej gry. Poza tym pani Iwonka nie wie, jakim ja okupuje to bólem codziennym, bo ja nawet mam problemy z chodzeniem, a co dopiero z tańcem (…). Daję z siebie, co mogę, ale niestety ciało nie słucha głowy. Ja bym chciała dobrze. Ja wszystko w głowie pamiętam, co mam robić, ale ciało nie pracuje z głową. Nic na to nie zrobię - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.