Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na komentarze Edzi
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.04.2024 08:44

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na komentarze Edzi

Dagmara Kaźmierska i Edzia
kadr programu "Królowe życia" prod. TTV/KAPIF

Dagmara Kaźmierska awansowała do kolejnego odcinka “Tańca z Gwiazdami”, jednak ta decyzja nie wszystkim przypadła do gustu. Wśród osób, które nie kryją swojego zadowolenia z takiego obrotu spraw, znalazła się Edzia. Kobieta w niepochlebny sposób wypowiedziała się o dawnej przyjaciółce. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.

Edzia komentuje udział Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną rozpoznawalność dzięki udziałowi w “Królowych życia”. W programie pojawiła się wraz z trójką bliskich sobie osób: synem Conanem, przyjacielem Jackiem oraz przyjaciółką Edzią. Choć wspólnie przeżywali niesamowite przygody, ostatecznie ich przyjacielska paczka przeszła rozłam - wyraźnie ochłodziły się relacje z Edytą. 

Obecnie Dagmara Kaźmierska bierze udział w “Tańcu z Gwiazdami”, gdzie, choć otrzymuje niskie noty, przechodzi z odcinka na odcinek, budząc przy tym skrajne emocje. Wśród osób, które twierdzą, że celebrytka powinna zniknąć z programu, znalazła się jej dawna przyjaciółka.

W jednym z postów zamieszczonych na Instagramie Edzia postanowiła zostawić po sobie krótki komentarz, dotyczący występów Dagmary Kaźmierskiej. Kobieta zdecydowanie nie gryzła się w język.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała Edyta w social mediach.

Daniel Martyniuk chce zostać piosenkarzem. Co na to Zenek?

Dagmara Kaźmierska reaguje na komentarz Edzi

Słowa dawnej przyjaciółki ewidentnie ubodły Dagmarę Kaźmierską. Celebrytka podczas wywiadu udzielonego Pomponikowi wyjaśniła, że sugestie dotyczące jakiegokolwiek oszustwa w “Tańcu z Gwiazdami” są niedopuszczalne, bowiem nie może tam dojść do żadnych machlojek związanych z jej dalszym uczestnictwem w programie.

Celebrytka postanowiła również bezpośrednio zwrócić się do Edyty, z którą niegdyś łączyły ja zażyłe kontakty. Dagmara Kaźmierska wyjaśniła, że jest jej przykro z powodu komentarzy, jakie w jej kierunku rzuca dawna przyjaciółka, twierdząc jednocześnie, że sama cieszyłaby się z odnoszonych przez Edzię sukcesów.

Ja się bardzo zasmuciłam. Mnie jest bardzo przykro. Jeśli to słyszysz Edzia, puknij Ty się w głowę. Niebywałe. Jestem niemile zaskoczona i zasmucona. Jeśli Edzia odnosiłaby teraz jakiekolwiek sukcesy, bo samo to, że ja jestem w tym programie, to jest ogromnym sukcesem, to ja bym się cieszyła. Ja się cieszę, ze szczęścia innych ludzi. Niektórzy nie potrafią i to jest przykre - wyznała Dagmara Kaźmierska.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Złote fotele to tylko początek

Edzia ponownie uderza w Dagmarę Kaźmierską, komentując jej występ w "Tańcu z Gwiazdami"

Wygląda na to, że Edzia nie odpuszcza sobie złośliwości kierowanych w stronę dawnej przyjaciółki. Kobieta ponownie zamieściła w sieci komentarz, w którym znów skomentowała udział Dagmary Kaźmierskiej w 'Tańcu z Gwiazdami. 

Dagmara, puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzić ludzi jak zawsze - napisała Edyta na Instagramie.

Celebrytka w rozmowie z Jastrząb Post postanowiła wyjaśnić po raz kolejny, co myśli o słowach, które w jej kierunku rzuca Edzia. Dagmara Kaźmierska, która do tej pory czule wypowiadała się o swojej byłej przyjaciółce, tym razem zdecydowanie nie gryzła się w język.

No szkoda mi Edzie w tym przypadku, bo się męczy byłą przyjaciółką, męczy się jej sukcesami […] Edzia, nie trać energii, nie trać czasu, bo błyszczeć nie będziesz, kochana […] Ja kilkukrotnie wyrażałam jakąś tam dalszą miłość i sympatię do Edzi. Nie pochyliła się nad tym, wręcz przeciwnie - cały czas mnie podgryza, robi to, co robią tacy ukryci hejterzy. Brzydko robi. Cały czas pogłębia się ta przepaść i ja sobie już tak teraz pomyślałam, że ja już chyba nie chcę już walczyć o tę przyjaźń […] To, co pisze Edzia, takie jedno zdanie, chyba bardziej mnie dotyka i smuci niż te tysiące komentarzy tych obcych mi ludzi […] To jest słabe, Edzia […] Nie wiem, czy jeszcze dasz radę zmądrzeć, ale ale bym życzyła ci tego całym sercem, Edzia - powiedziała Dagmara Kaźmierska.