Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Złote fotele to tylko początek
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 15.04.2024 20:10

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Złote fotele to tylko początek

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu. Słabość celebrytki do przepychu doskonale widać w jej domu. Złote fotele to tylko początek ciekawostek.

Fani uwielbiają kontrowersyjną celebrytkę

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestników obecnej edycji “Tańca z gwiazdami”.

Członkowie jury z programu na program coraz mocniej krytykują występy celebrytki, ale wiernie stojący za “Królową życia” fani zapewniają jej kolejne awanse.

W ostatnim odcinku, pomimo fatalnych, najgorszych w historii “TzG” ocen od jury, para Kaźmierska-Hakiel zameldowała się w ćwierćfinale. Widzowie nic sobie nie robią z ocen jury i, głosując na swoją faworytkę, zalewają produkcję lawiną SMS-ów.

Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było Izabela Kuna na nagraniu sprzed lat. Gwiazda miała zaskakujący zawód

Dom jako odzwierciedlenie charakteru

Celebrytka mieszka w Kłodzku na Dolnym Śląsku, czyli w mieście swojego urodzenia. Jak piała w autobiografii - urządziła swój dom tak pięknie, jak tylko umiała. Oczywiście trudno dyskutować z czyimś poczuciem gustu. Trudno jednak odmówić Kaźmierskiej pomysłowości. 

Widzowie “Królowych życia” nieraz mogli przekonać się o słabości, jaką jest dla Kaźmierskiej złoto. Celebrytka często bowiem pokazuje się z tego typu dodatkami. Popularne przysłowie mówi, że dom jest odzwierciedleniem duszy. Nie inaczej jest także w tym przypadku, bowiem wystrój domu Dagmary Kaźmierskiej idealnie odzwierciedla jej charakter. 

Uwagę na pierwszy rzut oka przykuwają meble - tapicerowane ze złotymi rzeźbieniami, przypominają te z pałacowych wnętrz. Złoto jest bez wątpienia motywem przewodnim tego domu. Białe meble są bogato zdobione dodatkami w tym właśnie kolorze. Co ciekawe, w łazience znajduje się … sedes sygnowany logiem Versace. 

Dagmara Kaźmierska dom3.jpgDagmara Kaźmierska dom.jpgDagmara Kaźmierska dom4.jpg

Dagmara Kaźmierska, czyli "Królowa życia"

Kaźmierska dała poznać się widzom, jako charyzmatyczna uczestniczka programu “Królowe życia”. Jej osoba spotkała się wówczas z pozytywnym odbiorem widzów. Coraz częściej zaczęła pojawiać się w mediach, aktywnie prowadziła social media, zapraszano ją do udziału w kolejnych programach. 

Popularność, jaką zdobyła celebrytka, przełożyła się ostatnio na jej występ w “Tańcu z gwiazdami”, co dla wielu było sporym zaskoczeniem. Czy Kaźmierska pomimo fatalnych ocen od jury, ma szansę na zwycięstwo? Wszystko zależy od widzów, którzy jak dotychczas wiernie ją wspierają. 

Źródło: Fakt/Pudelek/Goniec