Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 15.04.2024 09:17

Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było

Jury "Tańca z gwiazdami"
fot. AKPA

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" przyniósł fanom programu kolejną porcję tanecznych emocji i nie lada zaskoczeń. Był to odcinek pełen niespodzianek i ocen, które czasem przyprawiały o gęsią skórkę. Padł nawet niechlubny rekord!

Padł rekord! Tak niskich ocen w "Tańcu z gwiazdami" nigdy nie było

W siódmym odcinku, po raz pierwszy w tej edycji, uczestnicy zatańczyli po dwa tańce. Formuła ta dała uczestnikom szansę na pokazanie większej różnorodności i elastyczności... i dawała nieco większe szanse na pozytywne zaprezentowanie się na parkiecie. Niestety, oznaczało to także dwukrotnie większe ryzyko wpadki podczas tańca.

Największe wrażenie na jurorach podczas siódmego odcinka zrobiła bez wątpienia para Roksany Węgiel i Michała Kassina. To zdecydowani faworyci programu, a ich dynamiczna i porywająca samba przyniosła komplet punktów oraz wiele pochwał. Rafał Maserak nie mógł wyjść z podziwu nad umiejętnościami młodej wokalistki.

Twój występ skomentuję akronimem DAR: dynamiczna, atrakcyjna, rewelacyjna - oceniał Roxie Rafał Maserak

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska skomentowała zachowanie Conana. Dosadne słowa

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel pobili rekord. Tak niskich ocen jeszcze nie było

Warto również zauważyć, że doskonały występ zaliczyli również Maffashion i Michał Danilczuk, którzy byli jedną z najlepszych par tego wieczoru, zdobywając maksymalną ocenę za ich walc angielski.

Niestety nie wszystkim szło równie dobrze. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel mieli trudny wieczór, szczególnie po ich broadwayowskim jazzie, który... zdobył najniższą ocenę w historii programu! Para zgarnęła zaledwie 7 punktów. To oznaczało, że pomimo swoich wysiłków, Dagmara i Marcin znaleźli się na w trudnej sytuacji. Ich niechlubny występ możecie zobaczyć poniżej:

Trudno się nie oprzeć wrażeniu, że celebrytka faktycznie sporą część swojego występu… przestała, szczerząc się do publiczności "Tańca z gwiazdami"

- “Tu nawet tańca nie było. Dagmara przestała 3/4 występu. Nie ma na czym się tu znać”, “To było straszne. Przepraszam, ale kazdy kto odda dzisiaj odda glos na Dagmarę, nie powinien spogladać w lustro”, “Szkoda mi każdej pary, która odpadnie dzięki osobom głosującym na Dagmarę”, “Dramat! Dagmara pokazując jak bardzo ma wyrąbane pokazuje brak szacuku do pozostałych uczestników programu!” - czytamy w komentarzach internautów.

Z programem pożegnali się Krzysztof i Sara. Wypadli dużo lepiej od Dagmary i Hakiela?

Na szczęście "Królowa życia" może pochwalić się sporym gronem wiernych fanów, którzy dbają o to, aby przepychać ją do kolejnych odcinków. W ostatnią niedzielę, pomimo znacznie lepszych ocen, z programem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Choć za swój słabszy występ zgarnęli całkiem solidne 30 punktów. Ich występ możecie zobaczyć poniżej:

Podsumowując, siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" był pełen emocji i różnorodności, pokazując zarówno najwyższe wysiłki uczestników, jak i ich najtrudniejsze chwile. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania gwiazd, które zapewne przyniosą jeszcze więcej tanecznych wrażeń i niespodzianek.