Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielka niespodzianka w finale "Tańca z gwiazdami". Tylu par nie było jeszcze nigdy
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.04.2024 22:18

Wielka niespodzianka w finale "Tańca z gwiazdami". Tylu par nie było jeszcze nigdy

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPiF

Co niedzielę "Taniec z Gwiazdami" przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów. Uwielbiane taneczne show ma swoich wiernych fanów, którzy śledzą parkietowe zmagania największych polskich gwiazd. Okazuje się, że tegoroczny finał "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowy. Dojdzie do niespodziewanej zmiany. 

Niespodziewana decyzja przed finałem "Tańca z Gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami" ma swoją bardzo bogatą historię. Obecnie trwająca edycja jest już czternastą w historii programu. Taneczne show na przestrzeni wielu lat emitowane było na antenach stacji TVN. Teraz widzowie mogą oglądać zmagania największych polskich gwiazd na antenie Polsatu.

W ostatnim odcinku z programem pożegnał się Aleksander Mackiewicz, który tańczył w parze z Izabelą Skierską. Widzowie nie kryli swego zaskoczenia, ponieważ wspominany duet na parkiecie radził sobie fenomenalnie i był przymierzany nawet do występu w finale. Co ciekawe, finał 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowy.

19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG"

Finał "Tańca z Gwiazdami" inny niż wszystkie

Rywalizacja o Kryształową Kulę w tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" będzie wyjątkowa. Jak donosi Plejada, w finale tanecznego show w tym roku zmierzą się bowiem nie dwie, ale aż trzy pary. Wszystko wskazuje więc na to, że wielkie emocje będą towarzyszyć uczestnikom, ale także ich wiernym fanom do samego końca.

ZOBACZ: Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Podjęli decyzję ws. majątku

Warto przypomnieć, że w rywalizacji o Kryształową Kulę wciąż pozostali: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Maffashion i Michał Danilczuk, Maciej Musiał i Daria Syta, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, a także Roksana Węgiel i Michał Kassin. Zwłaszcza ta ostatnia wzbudza w ostatnim czasie spore emocje w przestrzeni medialnej z powodu plotek o cichym ślubie. 

Duże emocje w ostatnim odcinku "Tańcu z Gwiazdami"

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał wyjątkowo dużo emocji wśród widzów. Wszystko przez ostateczną decyzję, że to właśnie Aleksander Mackiewicz pożegna się z tanecznym show. Aktor wraz z Izabelą Skierska zostali wysoko ocenieni przez jury, jednak to nie wystarczyło, aby przejść do kolejnego odcinka.

W gronie osób zagrożonych para stanęła z Dagmarą Kaźmierską i Marcinem Hakielem. Po ostatecznym werdykcie widownia zgromadzona w studio Polsatu zaczęła buczeć, wyraźnie nie zgadzając się z tym wynikiem. Tego samego zdania byli także internauci.

To jest jakaś kpina!!!!! Jak to jest możliwe, że ta Dagmara przechodzi dalej, a Aleks odpada?!?! Jak to jest możliwe, że się promuje kogoś takiego jak Dagmara?!?!? Żenada, żenada, i jeszcze raz żenada - piszą internauci.

Ten program spadł na dno… Nie chce się tego w ogóle oglądać!!! Co jeszcze robi Dagmara w tym programie??? Ludzie nie powinni głosować, bo to jakaś paranoja - czytamy.

38 punktów i odpadli a Dagmara, która się ledwo rusza dostała 19 punktów ?! Bardzo niesprawiedliwe - pisze wzburzona internautka.