Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gdy odpadł z "Tańca z gwiazdami", widzowie byli wściekli. Wydał do nich apel
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.04.2024 12:22

Gdy odpadł z "Tańca z gwiazdami", widzowie byli wściekli. Wydał do nich apel

Aleksander Mackiewicz
fot. KAPIF

Miniony odcinek “Tańca z Gwiazdami” opiewał w emocje i nieoczekiwane zwroty akcji. Jednym z nich było pożegnanie się z Aleksandrem Mackiewiczem i partnerującą mu Izabelą Skierską. Fakt, że odpadli z programu, wywołał ogromne poruszenie w sieci. Aktor postanowił zabrać w głos w tej sprawie, jednocześnie wystosowując apel do widzów.

"Taniec z Gwiazdami" powrócił, przechodząc przy okazji ogromne zmiany

Z początkiem marca wystartowała najnowsza edycja “Tańca z Gwiazdami”. Na antenie Polsatu pojawiła się po dłuższej przerwie, za to odmieniona. Zmieniło się studio, w którym nagrywane są odcinki, a także pojawiło się trzech nowych jurorów. Dodatkowo do programu zaangażowano wiele znanych nazwisk, co dodatkowo ucieszyło widzów i zachęciło ich do oglądania. 

Wśród uczestników znalazło się wiele interesujących postaci, m.in. Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Beata Olga Kowalska czy Dagmara Kaźmierska. Niestety kilkoro z nich pożegnało się już z show, a ci, którzy pozostali, w pocie czoła ćwiczą nowe układy taneczne, którymi mogliby zachwycić widzów oraz jury.

Syn Kaźmierskiej wparował na scenę i przygadał Pavlović. Od razu odpowiedziała

Decyzja widzów w "Tańcu z Gwiazdami" spotkała się z nieprzychylnymi komentarzami

W minioną niedzielę uczestnicy po raz szósty stanęli na parkiecie, by popisać się swoimi tanecznymi umiejętnościami. Śmiałkowie dali z siebie wszystko, próbując zaprezentować się od jak najlepszej strony. Według jury najgorzej tego dnia wypadli: Dagmara Kaźmierska oraz Marcin Hakiel. Duet przygotował Paso Double, jednak nie podbił serca jury, zdobywając jedynie 19 punktów na 40 możliwych.

Ta niska nota sprawiła, że znaleźli się w gronie osób zagrożonych. Oprócz nich widmo pożegnania się z “Tańcem z Gwiazdami” zawisło nad Aleksandrem Mackiewiczem i Izabelą Skierską, którzy otrzymali 38 punktów i wyraźnie dla wielu widzów stali się faworytami do zdobycia Kryształowej Kuli. Ostatecznie jednak to właśnie oni odpadli, a decyzja spotkała się z niezadowoleniem fanów.

Internauci zamieścili w sieci wiele nieprzychylnych komentarzy dotyczących werdyktu, który został ogłoszony w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Uważali bowiem, że aktor powinien pozostać w tanecznym show, zaś celebrytka powinna zakończyć swoją przygodę na parkiecie. Co ciekawe, podobnego zdania jest również jej dawna przyjaciółka, z którą występowała w “Królowych życia”, Edzia.

ZOBACZ TAKŻE: Poznajecie tego chłopca? Dziś jego przeboje śpiewa niemal cała Polska

Aleksander Mackiewicz odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Teraz wystosował specjalny apel

Wielu widzów stanęło w obronie Aleksandra Mackiewicza, który w minioną niedzielę pożegnał się z “Tańcem z Gwiazdami”, uważając jednocześnie, że powinien pozostać w programie. A jakie emocje towarzyszyły mu w momencie, gdy dowiedział się, że właśnie zakończyła się jego przygoda z formatem emitowanym na antenie Polsatu?

To jest totalny rollercoster, jeżeli chodzi o emocje, które mną teraz targają. Oczywiście smutek, dużo szczęścia, trochę ulgi. Wszystko to jest wymieszane i przede wszystkim wdzięczność Izabeli - zdradził w rozmowie z “Pomponikiem”.

Postanowił również wystosować do widzów apel, w którym poprosił, by nie obarczali Dagmary Kaźmierskiej za jego odpadniecie, przypominając jednocześnie, że do wielkiego finału zostało niewiele czasu.

Ja bym prosił naszych sympatyków o jedno. Jeżeli jesteście naprawdę naszymi sympatykami, to nie krytykujcie nikogo innego. Po prostu takie są zasady i cieszcie się programem, bo jeszcze cztery odcinki zostały - wyjaśnił Aleksander Mackiewicz.