Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kto wygra "Taniec z Gwiazdami"? Faworytka jest jedna
Maja Szewczak
Maja Szewczak 31.03.2024 14:11

Kto wygra "Taniec z Gwiazdami"? Faworytka jest jedna

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPIF

Niedawno ruszyła 14. edycja telewizyjnego show “Taniec z Gwiazdami”, a wraz z nią nowe emocje, nowi uczestnicy i jak się okazało, również nowe jury. Do tej pory wyemitowano już cztery odcinki programu i co za tym idzie, widzowie mają już swoich faworytów. Ostatni sondaż pokazał, kto według internautów ma największą szansę na wygraną.

14. edycja "Tańca z Gwiazdami"

Taniec z Gwiazdami” to program, który od zawsze cieszy się dużą oglądalnością i od początku emisji zgromadził już sporą rzeszę fanów. W show udział biorą osobowości medialne, celebryci i twarze polskiego show-biznesu, gdzie w każdym odcinku prezentują jeden z wybranych tańców towarzyskich. Występy oceniane są przez jury, jednak to widzowie mają decydujący wpływ na ostateczny wynik i wygraną.

3 marca 2024 roku wystartowała 14. edycja programu, który uległ pewnym zmianom. Okazuje się, że oprócz nowych uczestników, również niektórzy członkowie jury zostali wymienieni. Na fotelach jurorskich zasiedli: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz Iwona Pavlović. W najnowszym sezonie widzowie mają przyjemność oglądać, jak na parkiecie radzą sobie między innymi: Dagmara Kaźmierska, Anita Sokołowska, Aleks Mackiewicz oraz Roksana Węgiel. Kto radzi sobie najlepiej?

fot. KAPIF; “Taniec z Gwiazdami" 
Kryzys u zwyciężczyni ”TzG”. Jej chłopak trafił do aresztu?

Kto wygra "Taniec z Gwiazdami"?

W “Tańcu z Gwiazdami” wzięło udział 12. gwiazd, jednak z niektórymi widzowie musieli się pożegnać. Z show odpali już: Adam Kszczot, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Filip Chajzer oraz Beata Olga Kowalska. Sondażownia SW Reserach, na prośbę portalu Goniec.pl zapytała Polaków, kto ich zdaniem wygra program. Do wyboru były nazwiska faworytów: Węgiel, Sokołowska i Mackiewicz. Zdania były podzielone. 

W głosowaniu udział wzięło 800 respondentów, nie wszyscy jednak wiedzieli, jak odpowiedzieć. Na trzecim miejscu pojawił się Aleks Mackiewicz, który rzeczywiście w telewizyjnym show zachwyca zarówno widzów, jak i jury. Zdobył on 25 głosów, natomiast nieco wyżej znalazła się Anita Sokołowska z 80 punktami. Każdy zgodzi się z tym, że aktorka świetnie radzi sobie na parkiecie, prezentując swoje taneczne umiejętności. Kto zaś znalazł się na pierwszym miejscu? Faworytka jest tylko jedna.

fot. KAPIF; Anita Sokołowska 

Kto jest faworytem Polaków?

Okazuje się, że najwięcej głosów zdobyła młoda piosenkarka, Roksana Węgiel. W artystkę uwierzyło bowiem aż 225 osób z głosujących. Jest to niewiarygodnie duża ilość punktów w porównaniu z głosami na innych uczestników. Nic dziwnego, gwiazda z odcinka na odcinek pokazuje swój ogromny talent i zachwyca wszystkich na sali “Tańca z Gwiazdami”, jak i każdego widza.

Nikt nie spodziewał się, że wokalistka tak świetnie będzie sobie radzić  w programie. Już w trzecim odcinku młoda celebrytka rozpaliła scenę do czerwoności i tym samym zdobyła maksymalną notę, czyli 40 punktów. 

Nie wiadomo jednak, jak oceniona zostałaby Dagmara Kaźmierska, która ma wielu fanów i prześlizguje się do kolejnych odcinków mimo krytyki ze strony jury oraz kłopotów zdrowotnych. Myślicie, że ma szanse z faworytką Roksaną Węgiel?

fot. KAPIF; Roksana Węgiel