Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trudne dzieciństwo Conana. "Wyżywał się na rówieśnikach"
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 15.04.2024 17:14

Trudne dzieciństwo Conana. "Wyżywał się na rówieśnikach"

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
Fot. Instagram

W ostatnim czasie biorąca udział w “Tańcu z gwiazdami” Dagmara Kaźmierska przeżywa szczyt swojej popularności. Media ochoczo rozpisują się o jej postawie w programie. Niewiele wiadomo jednak o synu Kaźmierskiej. Okazuje się, że urodzony w USA Conan nie miał łatwego dzieciństwa. 

Kim jest Conan Kaźmierski?

Biorąca udział w “Tańcu z gwiazdami”   Dagmara Kaźmierska przeżywa w ostatnim czasie szczyt swojej popularności. Media uważnie śledzą jej postawę w chętnie oglądanym przez widzów programie

Conan Kaźmierski to jedyny syn znanej z “Królowych życia” celebrytki. Mimo tego, że chłopak dorastał w świetle kamer telewizyjnych, o jego dzieciństwie wiadomo niewiele. 

Pieszczotliwie nazywany przez matkę Conanek, przyszedł na świat w lipcu 2001 r. w New Jersey w USA. Jest owocem związku Dagmary z Pawłem Kaźmierskim. 

Zakochałam się, straciłam głowę dla mojego męża. To była duża, prawdziwa miłość. Taka ogromna, szalona - wyznała celebrytka w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było Przyszłość Piotra Gąsowskiego w "TTBZ" wisi na włosku? Przekazano informacje

Imię po wojowniku

Jak opowiada “Królowa życia” cztery lata starszy od niej pierwszy mąż był typem wojownika i to on wybrał dość nietypowe imię dla ich urodzonego po siedmiu latach związku dziecka. 

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo - wspominała w rozmowie z Vogule Poland.

W dzieciństwie nie przepadał za swoim imieniem. Teraz jednak patrzy już na to nieco inaczej.

Czasy wczesnej podstawówki - bardzo nie lubiłem tego imienia. Chciałem zmienić na Dawid, ale potem jakoś się przyzwyczaiłem i z roku na rok lubię je coraz bardziej - wyznał w rozmowie z Party.pl

Dzisiaj 22-letni Conan studiuje medycynę. Wiadomo też, że interesuje się chirurgią plastyczną. 

Trudne dzieciństwo Conana

Pod koniec 2005 r. Kaźmierscy wrócili ze Stanów Zjednoczonych. Jak się okazało, nie była to dobra decyzja. Paweł Kaźmierski szybko bowiem wpadł w ręce policji. Conan miał wówczas cztery lata i był świadkiem świadkiem zatrzymania ojca. 

"Zanim weszli, oddałam Conana osobie, która była z nami w domu. Poleciłam tej osobie, żeby zamknęła się z Conanem w drugim pokoju, ale on i tak od razu zaczął przeraźliwie płakać. Darł się cały czas: mama, mama!" - pisała w swojej biografii Kaźmierska. 

Cztery lata później problemy miała także jego matka. Sąd skazał ją za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Taka sytuacja bez wątpienia odbiła się na psychice młodego chłopaka. 

Z grzecznego chłopca zrobiło się ‘trudne dziecko’. Dokuczał innym, nawet dziewczynkom. Dzieci nie chciały się z nim kolegować. Wiem, że wyżywał się na rówieśnikach za to, że nie było przy nim mamy. A oni nie pozostawali mu dłużni - wyznała matka.

Pomimo trudnych doświadczeń Conan Kaźmierski nie użala się nad sobą. W 2020 r. rozpoczął studia medyczne we Wrocławiu. 

Mnie bardzo interesuje chirurgia plastyczna. Fajnie mi się to robiło, jak miałem z tym do czynienia na praktykach w tamtym roku, jakieś tam pochwałki zebrałem w szpitalu - opowiadał w rozmowie z Party.pl.

Źródło: Onet/Wp.pl/Party.pl