Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z Gwiazdami". Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska przeszli dalej. Reakcja tancerza mówi wiele
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 15.04.2024 15:14

"Taniec z Gwiazdami". Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska przeszli dalej. Reakcja tancerza mówi wiele

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Mimo surowych ocen ze strony jury i historycznie słabego wyniku za broadwayowski jazz Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wszystkich, awansując do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Sytuacja była o tyle zaskakująca, że nawet jej partner nie potrafił powstrzymać emocji, gdy usłyszał werdykt. Co zrobił?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie spodziewali się awansu?

Zdaniem wielu widzów Dagmara Kaźmierska już dawno powinna pożegnać się z "Tańcem z gwiazdami". Choć przyciąga ona mnóstwo uwagi i bez wątpienia budzi ogromne emocje, to pozostaje w programie kosztem innych, często znacznie bardziej utalentowanych rywali. 

To właśnie fakt, że "Królowa życia" przemyka do kolejnych odcinków, eliminując faktycznie starających się uczestników, najbardziej irytuje wielu fanów programu.

Gdy Dagmara i Marcin czekali na decyzję, kto pojawi się za tydzień na parkiecie, a kogo zabraknie, wszyscy wstrzymali oddech. Ku zaskoczeniu wielu osób gwiazda "Królowych życia" i były mąż Katarzyny Cichopek przeszli dalej, eliminując Krzysztofa Szczepaniaka i Sarę Janicką.

Conan się doigrał? Produkcja "TzG" ukarała syna Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska znowu się prześlizgnęła. Niektórzy mają dosyć

Marcin Hakiel wyraźnie nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje, a kamery uchwyciły jego zabawne miny. Nie mniej zaskoczony najwyraźniej był również sam Krzysztof Ibisz, którego reakcja była bardzo wymowna. Dagmara Kaźmierska, choć jej występy spotykają się z krytyką jury, awansowała do kolejnego odcinka.

Wielu widzów spodziewało się, że "Królowa życia" wreszcie odpadnie z programu, zwłaszcza po tym, jak jej taniec oceniono najniżej w wieloletniej historii tanecznego show. Ku zaskoczeniu wszystkich, celebrytka nie tylko awansowała do kolejnego etapu, ale nawet nie znalazła się nawet w strefie zagrożonych. Możecie zobaczyć go poniżej:

"Taniec z gwiazdami" zaskoczył nawet uczestników! Marcin Hakiel nie krył zdumienia

Gdy ogłaszano kolejne pary, które znajdą się w kolejnym odcinku, Marcin Hakiel był wyraźnie zdziwiony. Reakcję na ten nieoczekiwany zwrot sytuacji uchwyciły kamery, pokazując, że nawet Krzysztof Ibisz nie mógł ukryć swojego zdziwienia.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. kadr z programu "Taniec z gwiazdami", Polsat GO

Niewątpliwie ten moment był jednym z najbardziej nieoczekiwanych w historii programu i pokazał, że w "Tańcu z Gwiazdami" zawsze można spodziewać się niespodzianek. Teoretycznie najgorszy taniec w historii formatu nie był w stanie wyeliminować Dagmary Kaźmierskiej z programu. Też byliście zaskoczeni?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF