Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Conan przeprosił Iwonę Pavlović po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 15.04.2024 10:20

Conan przeprosił Iwonę Pavlović po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski
fot. KAPIF

Do wyjątkowo niespodziewanej sytuacji doszło w "Tańcu z gwiazdami". Dagmara Kaźmierska, mimo krytyki ze strony jurorów i najniższego wyniku w historii show, zdołała awansować do kolejnego odcinka. Internauci nie kryją swojego rozczarowania, a sama celebrytka zdaje się nie przejmować tym, co dzieje się dookoła jej występu w programie.

Dagmara Kaźmierska zanotowała historyczny wynik. Tak niskich ocen w "Tańcu z Gwiazdami" nie było

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek aktualnej edycji "Tańca z gwiazdami". Mieszane uczucia budzi nie tylko jej kryminalna przeszłość, ale również fakt, że pozostaje w tanecznym show, choć prezentuje poziom zdecydowanie niższy od konkurencji - w ostatnim odcinku pobiła nawet rekord, otrzymując zaledwie 7 punktów za swój taniec. 

Sporo emocji również wywołało spięcie pomiędzy synem gwiazdy a Iwoną Pavlović, która dość krytycznie ocenia występy "Królowej życia".

To, co wydarzyło się po programie, zaskoczyło wszystkich. Syn Dagmary, Conan Kaźmierski, podszedł do Iwony Pavlović, i wykonał gest, którego nikt się nie spodziewał. Chwilę wcześniej celebrytka otrzymała od jurorki niskie oceny, co wywołało niemałe kontrowersje. Na szczęście gwiazda może liczyć na ogromne wsparcie fanów, którzy tłumnie głosowali za jej pozostaniem w programie, co zapewniło jej awans do kolejnej rundy.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF
"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska skomentowała zachowanie Conana. Dosadne słowa

Conan Kaźmierski przeprosił Iwonę Pavlović

W najbliższym odcinku Dagmara będzie miała okazję tańczyć nie tylko z Marcinem Hakielem, ale także z synem Conanem. Mężczyzna w zeszłym tygodniu stanął w obronie swojej mamy, chwycił za mikrofon i zwrócił się do Pavlović, sugerując, że gdyby miała tak chore nogi, jak Dagmara, nie zatańczyłaby lepiej od niej.

Po zakończeniu zmagań w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Conan udał się bezpośrednio do jurorki... aby ją przeprosić. Mężczyzna wręczył "Czarnej Mambie" bukiet kwiatów. Iwona Pavlović wyznała, że nie była obrażona ani urażona, i bardzo serdecznie przyjęła przeprosiny.

Ja podchodzę do ludzi bardzo otwarcie, z uśmiechem. Podziękowałam Conanowi za te kwiaty, chociaż powiedziałam mu, że ja naprawdę nie czuję się urażona ani obrażona, bo on nie zrobił nic złego [...] Jestem zaskoczona, ale uważam, że jeżeli są takie gesty, to przyjęłam je z otwartymi rękoma i bardzo mu serdecznie za nie podziękowałam - stwierdziła Iwona Pavlović.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel walczą o pozostanie w "Tańcu z Gwiazdami"

To wydarzenie pokazuje, że emocje wokół programu "Taniec z Gwiazdami" sięgają zenitu, a uczestnicy i ich rodziny angażują się w niego naprawdę mocno. W ostatnim odcinku tanecznego show Dagmara i Marcin uzyskali zaledwie 23 punkty za oba tańce i bez wątpienia już dawno odpadliby z formatu, gdyby nie wsparcie SMS-owe fanów celebrytki.

W obliczu kiepskich ocen “Królowa życia” i były mąż Katarzyny Cichopek z pewnością nie potrzebują wrogów w programie, a podpadanie jurorce to wyjątkowo kiepski pomysł. Myślicie, że Iwona Pavlović od teraz będzie nieco przychylniej patrzeć na taneczne popisy Dagmary Kaźmierskiej?

Iwona Pavlović
fot. KAPIF