Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rafał Grabias ujawnił prawdę o swoim związku z Gabrielem Sewerynem. Tak go traktował
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 15.04.2024 22:43

Rafał Grabias ujawnił prawdę o swoim związku z Gabrielem Sewerynem. Tak go traktował

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Fot. KAPiF

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez prawie 20 lat tworzyli parę. Popularność zapewnił parze występ w programie “Królowe życia”. Choć kilka lat temu ich drogi się rozeszły, to Grabias zapewnia, że mimo rozstania, zawsze będzie dobrze wspominać zmarłego w ubiegłym roku Seweryna.

Grabias i Seweryn, czyli "Królowe życia"

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez 18 lat tworzyli związek. Popularność zapewnił im program “Królowe życia”, w którym widzowie mogli przyjrzeć się codziennemu życiu Grabiasa i Seweryna. 

Kolorowa para wyróżniała się nawet wśród mocno nieprzeciętnych uczestników emitowanego na antenie TTV serialu. Dość powiedzieć, że jedną z jego bohaterem była Dagmara Kaźmierska.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Złote fotele to tylko początek

Rozstanie i śmierć Gabiela Seweryna

Drogi popularnej telewizyjnej pary rozeszły się kilka lat temu. Ich relacje dodatkowo ochłodziły się z powodu nowego związku Seweryna. Sprawy zaszły tak daleko, że byli kochankowie zaczęli kontaktować się za pomocą uszczypliwych wywiadów i w końcu przez prawników. 

Ja nigdy niczego nie udawałem. Zwyczajnie nie umiem tego robić. Co w sercu, to i na języku. Najzwyczajniej w świecie utrzymywałem fikcję, z której - mimo wielkich chęci - nie potrafiłem się wyzwolić. Byłem ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej - wyznał Seweryn w rozmowie z portalem Pomponik kilka lat temu. 

Dotknięty Grabias nie pozostał dłużny swojemu byłemu partnerowi, zarzucając naruszenie dóbr osobistych i  żądając jednocześnie, by ten przestał się wyrażać publicznie na jego temat. 

Definitywny kres konfliktu nadszedł 28 listopada 2023 r., kiedy media obiegła informacja o śmierci Seweryna. Według ustaleń Prokuratury Okręgowej w Legnicy mężczyzna zmarł wskutek nagłego zatrzymania krążenia. Badania toksykologiczne wykazały w jego krwi obecność niedozwolonych substancji. 

Grabias nie chowa urazy do byłego partnera

Pomimo burzliwego rozstania i napiętej relacji między byłymi partnerami, Rafał Grabias nie chowa urazy do Seweryna

Nie znam zbyt wielu osób, które się rozchodzą po latach w przyjacielskich stosunkach. Zawsze ktoś odczuwa jakąś krzywdę, ból itd. I naprawdę bardzo rzadko ludzie się potrafią rozejść z klasą. Ale jego będę miło wspominał, bo zasługuje na to. Zawsze będę o nim pamiętał - opowiada w rozmowie z Faktem. 

Grabias obecnie spełnia się jako influencer, którego pasją jest ogrodnictwo. Wypowiadając się o byłym partnerze podkreśla, że nie interesuje go przyczyna jego śmierci. Ważne bowiem dla niego jest, jakim Seweryn był człowiekiem. 

Dla mnie był dobry. Był super partnerem, ale nasze drogi się rozeszły. Myślę, że Gabriel zawsze będzie w moim sercu. Mieliśmy praktycznie dwie dekady wspólnego życia, więc trudno, żebym go wyrzucił z tego serca, prawda? - podsumował.

Źródło: Fakt/Pomponik