Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Daniel Martyniuk chce zostać piosenkarzem. Co na to Zenek?
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 15.04.2024 23:07

Daniel Martyniuk chce zostać piosenkarzem. Co na to Zenek?

Daniel Martyniuk, Zenek Martyniuk
Fot. Facebook/KAPiF

Daniel Martyniuk - syn określanego mianem “króla disco polo” Zenka - chce iść w ślady słynnego ojca. Niedawno udostępnił w sieci swoje pierwsze nagranie i zachęcony pozytywnym odbiorem zapowiedział kolejne. Co na to Zenek? 

Daniel Martyniuk chce zostać wokalistą

Do niedawna znany głównie ze swojego rozrywkowego stylu życia i licznych afer Daniel Martyniuk postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej. Syn gwiazdora disco polo udostępnił w sieci pierwsze nagranie i co ciekawe, spotkał się z pozytywnym odbiorem. 

Dotychczas młody Martyniuk nie kojarzył się w mediach z pozytywnymi informacjami. Afera z jego udziałem goniła aferę, czym przyprawiał swoich rodziców o ból głowy. 

Król disco polo często pytany o zachowanie syna twierdził, że ten jest dorosły i odpowiada sam za siebie. 

Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było Izabela Kuna na nagraniu sprzed lat. Gwiazda miała zaskakujący zawód

Nowa miłość zmieniła Daniela?

Odkąd jednak Daniel związał się ze swoją obecną wybranką - Faustyną - wiele się w jego życiu zmieniło. Choć początki ich znajomości były dość burzliwe, Daniel twierdził nawet, że go stalkuje i włamuje mu się na konto w popularnym portalu społecznościowym.

Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Jakby ktoś się nudził, to 200 złotych i robi wszystko - wypalił kilka lat temu.

Ostatecznie jednak sprawa nie skończyła się w sądzie, lecz na ślubnym kobiercu i niedawno zakochani wzięli wystawny ślub, który uświetnił występ ojca pana młodego. 

Zenek kibucuje synowi

Nagrana przez Daniela piosenka “Nigdy nie zapomnę” została odtworzona już ponad sto tysięcy razy i spotkała się z pozytywnym odbiorem. Czy syn pójdzie w ślady sławnego ojca? Wiele wskazuje na to, że przynajmniej spróbuje. Na pewno ważne będzie dla niego wsparcie, jakiego udziela mu król disco polo.

On na pewno ma swoje wizje muzyczne. Puszcza mi swoje kawałki i pyta, co bym powiedział na jakiś kawałek, gdybym w danym stylu chciał coś nagrać. Staram się tego nie komentować. To są jego tematy, jego piosenki, on to śpiewa, a widać, że piosenka się spodobała. Może wyświetlenia nie są milionowe, ale to fajny utwór - ocenił w rozmowie z portalem Jastrząb post Zenek. 

Źródło: Jastrząb post/Pomponik/Plotek