Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Romans na planie "Tańca z gwiazdami". Tę parę przyłapano na czułościach
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 16.04.2024 18:22

Romans na planie "Tańca z gwiazdami". Tę parę przyłapano na czułościach

Taniec z gwiazdami
fot. AKPA

Każda kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" to nie tylko ogromne emocje i mnogość niespodzianek, ale również... romanse. Przez lata widzowie wielokrotnie byli świadkami rodzących się uczuć i nic dziwnego, że co roku doszukują się wśród uczestników par, które czują do siebie miętę. Wygląda na to, że już wiadomo, kogo wspólna praca na planie mocno do siebie zbliżyła.

Widzowie "Tańca z gwiazdami" w każdej kolejnej edycji doszukują się sensacyjnych związków

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi emocje większe niż zwykle. Nic dziwnego, produkcja zadbała o to, aby w tym sezonie nazwiska były szczególnie gorące i udało się zaangażować do tanecznego show gwiazdy pokroju Dagmary Kaźmierskiej, Macieja Musiała, Maffashion i Roksany Węgiel. Choć bez wątpienia najczęściej plotkarskie portale rozpisują się o perypetiach "Królowej życia", to nie da się ukryć, że temat romansu na planie programu również często przewija się w mediach.

W przeszłości na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zrodziło się wiele związków - wierni widzowie pamiętają początki takich par jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czy Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Od kilku tygodni o podobnie romantyczną relację posądza się Julię Kuczyńską i Michała Danilczuka... tymczasem podobno ku sobie ma się inna para.

Marcin Hakiel nie wytrzymał, przerwał milczenie. Chodzi o Dagmarę Kaźmierską

Tę parę przyłapano na randce. Pracują razem na planie "Tańca z gwiazdami"

Według doniesień "Twoje Imperium" najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" już zaowocowała jednym związkiem. Tym razem jednak nie chodzi o uczucie między tancerzem a celebrytką na parkiecie, lecz o romans między dwójką osób związanych z programem - tancerką Izabelą Skierską, która w tej edycji tańczyła z Aleksem Mackiewiczem... a Tomaszem Barańskim, który jest głównym choreografem show.

Według tygodnika, Skierska i Barański zostali przyłapani na randce, podczas której mieli okazywać sobie dużo czułości, co nie pozostawiało wątpliwości o romantycznym charakterze ich relacji.

Para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie, żartowała, trzymała się za ręce, a z ust ukochanych nie schodziły uśmiechy - czytamy w "Twoim Imperium".

Tomasz Barański
fot. KAPIF

Tomasz Barański wielokrotnie związany był z koleżankami z planu

Warto przy zaznaczyć, że Tomasz Barański ma długą listę miłosnych "podbojów" w tanecznym show. Wcześniej był w związku z Edytą Herbuś, która także brała udział w programie, ale niestety po 12 latach ich związek się rozpadł. Następnie Tomasz Barański związał się z Klaudią Halejcio, z którą tworzył taneczny duet w "Tańcu z gwiazdami".

Czy Izabela Skierska również uległa urokowi choreografa? Jak dotąd żadna ze stron nie potwierdziła krążących plotek. Z pewnością najbliższe tygodnie zweryfikują tę sensacyjną wiadomość!

Izabela Skierska i Aleksander Mackiewicz
fot. KAPIF