Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel stanęła obronie ukochanego. Odpowiedziała internautce
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.04.2024 11:45

Roksana Węgiel stanęła obronie ukochanego. Odpowiedziała internautce

Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Ukochany Roksany Węgiel, Kevin Mglej, z poprzedniego związku ma syna. Internauci poruszyli temat alimentów na dziecko. Wówczas zarzucono mężczyźnie, że nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Roksana Węgiel jakiś czas temu pochwaliła się, że związana jest z Kevinem Mglejem, co szybko zaintrygowało jej fanów. Internauci nie ukrywali swojego zdziwienia tym faktem, twierdząc jednocześnie, że związek wokalistki ze starszym od siebie o kilka miesięcy mężczyzną nie ma przyszłości. Artystka najwidoczniej nie przejmuje się tymi niepochlebnymi opiniami, jednocześnie coraz śmielej planując przyszłość z ukochanym. 

Jakiś czas temu pojawiły się informacje dotyczące rzekomego ślubu, który mieli wziąć. Potwierdzeniem tych przypuszczeń miała być zmiana nazwiska wokalistki, które widnieje w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej - wówczas było ono jednoczłonowe, a od jakiegoś czasu widnieje dwuczłonowe, gdzie dodane zostało to, które nosi jej wybranek. Internauci dostrzegli również ozdobę na placu artystki, która wyraźnie przypomina obrączkę.

Roksana Węgiel wielokrotnie podkreślała, że pragnie, by jej ślub był wydarzeniem prywatnym, podczas którego to właśnie zakochani wraz ze swoimi najbliższymi mogli celebrować uczucie, które ich połączyło, bez blasku fleszy i dociekliwych spojrzeń. Czyżby to się jej udało?

"Taniec z Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na komentarze Edzi

Kevin Mglej ma dziecko z poprzednią partnerką

Zanim Kevin Mglej związał się z Roksaną Węgiel, przez pewien czas był z aktorką Malwiną Dubowską. Doczekali się także narodzin syna, który przyszedł na świat w styczniu 2020 roku. Ostatecznie jednak ta relacja nie przetrwała i para postanowiła się rozstać. A jak z tą sytuacją radzi sobie młoda wokalistka? Okazuje się, że artystka robi, co w jej mocy, by chłopiec czuł się dobrze w jej towarzystwie.

Nie jest to najłatwiejsza rola, aczkolwiek ja skupiam się przede wszystkim na tym, żeby być wsparciem dla syna Kevina, dobrą ciocią i dać mu dużo ciepła. Dać mu poczucie, żeby ciocia kojarzyła się z kimś fajnym. To też nie jest łatwe dla dziecak - powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z Plejadą.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna afera w "Tańcu z gwiazdami". Anita Sokołowska musiała się odgryźć

Roksana Węgiel zareagowała na sugestie, jakoby Kevin Mglej nie płacił alimentów na dziecko

Roksana Węgiel niedawno udzieliła wywiadu Pudelkowi, podczas którego opowiedziała o pracy zawodowej Kevina Mgleja. Młoda wokalistka wyjawiła wówczas, ze jej wybranek odsunął się od działalności w sieci i żyje mu się z tym bardzo dobrze. Wyjaśniła również, że mężczyzna skupia się obecnie na swoich firmach. 

Wypowiedź piosenkarki zaintrygowała jedną z internautek, która postanowiła skomentować działalność zawodową Kevina Mgleja, sugerując jednocześnie, jakoby nie płacił alimentów na swoje dziecko pomimo posiadania własnych biznesów.

Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płacił - napisała.

Roksana Węgiel postanowiła skomentować ten zarzut, jednocześnie odpierając go. Odpisała internautce dość krótko, aczkolwiek wymownie.

Płaci i to sporo - odpowiedziała wokalistka.

Roksana Węgiel
fot. Instagram @pudelek_pl