Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Taniec z Gwiazdami". Musiał skrytykował Kaźmierską. Później ją przeprosił
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.04.2024 10:12

"Taniec z Gwiazdami". Musiał skrytykował Kaźmierską. Później ją przeprosił

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Podczas 6. odcinka “Tańca z Gwiazdami”, ku zaskoczeniu widzów, odpadł Aleksander Mackiewicz, w programie za to pozostała Dagmara Kaźmierska. Początkowo ten werdykt nie spodobał się Maciejowi Musiałowi, który dał upust swoim emocjom, pozostawiając w sieci dosadny komentarz. Aktor zdecydował się jednak przeprosić “królową życia” za swoje słowa. Jak zareagowała celebrytka?

Nieoczekiwany werdykt w "Tańcu z Gwiazdami"

Wraz z wiosenną ramówką wystartowała najnowsza edycja “Tańca z Gwiazdami”. Wśród uczestników pojawiła się Dagmara Kaźmierska, jednak jej udział w show wywołał u widzów wyraźne zaskoczenie. W dużej mierze było ono spowodowane problemami zdrowotnymi celebrytki, które wystąpiły na skutek wypadku samochodowego, który miała przed kilkoma laty.

Choć Dagmara na parkiecie radzi sobie z różnym skutkiem, zwykle otrzymując najniższe noty od jury, udaje się jej utrzymywać w programie, co zawdzięcza głosom fanów. Tak było również podczas trwania 6. odcinka tanecznego formatu. Wówczas Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel zdobyli jedynie 19 punktów, jednak to nie oni pożegnali się z programem - przygoda z nim skończyła się dla Aleksandra Mackiewicza i partnerującej mu Izabeli Skierskiej. Co ciekawe, ich występ przez jury został oceniony na 38 punktów.

Martyniuk nie będzie dobrze wspominał tej podróży. Padły mocne słowa

Maciej Musiał zareagował na werdykt w "Tańcu z Gwiazdami":

Werdykt ten nie spodobał się wielu widzom, a także najwidoczniej uczestnikom. Wśród osób, które wyraziły swoje niezadowolenie z powodu odpadnięcia Aleksandra Mackiewicza, był Maciej Musiał. Aktor zamieścił na Instagramie krótki, aczkolwiek bardzo wymowny komentarz. Stwierdził, że ta decyzja była niesprawiedliwa. 

????!!!!!!!! Niesprawiedliwe fest - napisał Maciej Musiał.

Jego impulsywna reakcja spotkała się z wieloma opiniami. Znaczna część internautów poparła jego wypowiedź, twierdząc jednocześnie, że to właśnie Dagmara Kaźmierska powinna odpaść z programu.

ZOBACZ TAKŻE: Pavlović szczerze o Tyszkiewicz. “Nie szukam z nią kontaktu”

Maciej Musiał przeprosił Dagmarę Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska już od samego początku swojego udziału w “Tańcu z Gwiazdami” spotyka się z wieloma niepochlebnymi opiniami, które w jej stronę rzucają nie tylko jurorzy, ale przede wszystkim internauci. Być może dlatego nie żywiła mocnej urazy do Macieja Musiała i jego spontanicznej reakcji związanej z odpadnięciem z programu Aleksandra Mackiewicza. Można to wywnioskować ze słów, które wypowiedziała podczas rozmowy z Vivą. Zdradziła wówczas, że młody aktor przeprosił ją za swoje słowa.

Maciek zadzwonił do mnie po tej całej sytuacji. (...) Przeprosił mnie za to. Troszeczkę poniosły go emocje, tak jak mojego syna. On, będąc uczestnikiem, wie dobrze na jakich zasadach to funkcjonuje, że liczą się głosy widzów. Wytłumaczył mi, dlaczego tak napisał. Absolutnie nie mam jakiegoś żalu do niego. Maciek może się zdenerwował. Ja z nim porozmawiałam i jest ok - powiedziała Dagmara Kaźmierska.