Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Internauci podzieleni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.04.2024 21:45

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Internauci podzieleni

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska w niedzielę miała po raz kolejny stanąć na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, ostatecznie jednak musiała zrezygnować z programu. Przyczyną tej decyzji była kontuzja, której nabawiła się podczas treningów. Jak na tę informację zareagowali internauci? W sieci zawrzało, a zdania są podzielone.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” obił się szerokim echem w mediach. Internauci mieli sprzeczne wizje dotyczące jej scenicznych występów w tanecznym show, jednak wiele osób zasiadało przed odbiornikami, by zobaczyć, czym tym razem zaskoczy ich celebrytka. Nietrudno było zauważyć, że przez problemy z nogami jej choreografia nie była tak spektakularna jak innych uczestników, a sama “królowa życia” otrzymywała mało głosów od jury. Udawało się jej jednak przechodzić do następnych odcinków. Zawdzięcza to głosowaniu widzów, którzy chcieli, by utrzymała swoją pozycję w programie jak najdłużej. 

Niestety, jej występ w ubiegłą niedzielę był tym ostatnim. Celebrytka jednak nie odpadła, a zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Swoją decyzję argumentowała problemami zdrowotnymi, których nabawiała się podczas wcześniejszych treningów. Są na tyle doskwierające, że nie jest w stanie tańczyć.

Wyjątkowy gest syna Anny Przybylskiej. Tak uczcił zmarłą mamę

Dagmara Kaźmierska wyjaśniła, dlaczego odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Przed kilkoma dniami Dagmara Kaźmierska utyskiwała na bolące żebro, które, jak wyjaśniła, jest pęknięte. Zdradziła wówczas, że do kontuzji doszło podczas treningu, a uraz znacznie ją ogranicza ruchowo.

Nie trafiła pani Iwonka, bo nie mam lekceważącego stosunku. Mało tego, od tygodnia mam pęknięte żebro i robię dobrą minę do złej gry. Poza tym pani Iwonka nie wie, jakim ja okupuję to bólem codziennym, bo nawet mam problemy z chodzeniem, a co dopiero z tańcem - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Wygląda na to, że kontuzja, której nabawiła się Dagmara Kaźmierska, jest na tyle dokuczliwa, że celebrytka tuż przed emisją kolejnego odcinka “Tańca z Gwiazdami” postanowiła odejść z programu. Na Instagramie wyjaśniła dokładnie całą sytuację.

Przychodzę do Was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie - muszę zrezygnować z programu “Tańca z Gwiazdami”. […] Niestety, z tym żebrem jest tak ogromny problem. […] Mam problem nawet z oddychaniem. […] Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam Was, jeśli Was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału - powiedziała na nagraniu.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Musiał skrytykował Kaźmierską. Później ją przeprosił

Tak internauci zareagowali na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami"

Informacja o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami” dla wielu osób było zaskoczeniem. Jak na tę decyzję zareagowali internauci? Okazuje się, że zdania są podzielone. Część użytkowników ubolewa nad jej odejściem z programu, jednak pojawiły się również głosy wyraźnie cieszące się z tej informacji. W sieci wyraźnie zawrzało.

  • Pani Dagmaro! Niech pani się nie poddaje! Walkower? To nie pani styl!!! 
  • Nareszcie. Płakać nie będziemy, przekrętów nie chcemy
  • Najwyższy czas, już po pierwszym odcinku powinna to zrobić, przez nią odpadło kilka znakomitych par
  • To żebro to tylko wytłumaczenie, żeby odejść z twarzą
  • Zdrowie zdrowiem, życzę jego dużo. Ale już starczy tej żenady p. Dagmaro
  • Masakra, poddała się, nie do wiary, taka silna kobitka
  • Kończ “królowo”, wstydu oszczędź
  • Powinna to zrobić dużo wcześniej, a nie ośmieszać się - pisali internauci.