Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Rafał Maserak aż wybiegł zza stołu. Niebywałe sceny w "TzG"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 22:56

Rafał Maserak aż wybiegł zza stołu. Niebywałe sceny w "TzG"

"Taniec z Gwiazdami"
fot. Facebook/Taniec z Gwiazdami (screen wideo 21.04.24), KAPiF

Ósmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy. Gwiazdy zatańczyły dziś dwa razy. Najpierw tradycyjnie w duecie, a potem uczestnicy zaprezentowali swoje taneczne umiejętności w tercetach, razem z bliskimi. Jurorzy byli zachwyceni. Rafał Maserak nie mógł się powstrzymać po występie Julii "Maffashion" Kuczyńskiej i jej przyjaciółki. Aż wybiegł zza stołu jurorskiego.

"Taniec z Gwiazdami". Ćwierćfinał był wyjątkowy

Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przejdzie do historii. Uczestnicy zaprezentowali się widzom dwa razy. Zwłaszcza te drugie występy przysporzyły sporo emocji, ponieważ gwiazdy tańczyły razem ze swoimi najbliższymi. Roksana Węgiel zatańczyła tango z ukochanym Kevinem Mglejem, Anita Sokołowska zaprezentowała się razem z bratem, a Krzysztof Szczepaniak z ukochaną. Maciej Musiał zatańczył ze swoją mamą.

Julia "Maffashion" Kuczyńska wystąpiła ze swoją wieloletnią przyjaciółką Kasią. Jurorzy byli zachwyceni ich występem, przyznając 40 punktów. Rafał Maserak po ich występie zrobił coś więcej. Nie mógł się powstrzymać. 

"Taniec z Gwiazdami". Zaskakujący koniec, oni odpadli w ćwierćfinale

"Taniec z Gwiazdami". Rafał Maserak nie mógł się powstrzymać

Wszyscy zgodnie byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko występu samej Maffashion i Michała, ale także towarzyszącej im przyjaciółki Julii - Kasi. Jurorzy mówili o niebywałej energii. Komplementom nie było końca.

Jest Kasia, jest impreza - powiedział Krzysztof Ibisz.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Po chwili Rafał Maserak nie wytrzymał i zapytał przyjaciółkę Maffashion, czy może z nią zatańczyć. Ta od razu się zgodziła, a juror wybiegł zza stołu i oddał się parkietowym emocjom.

Ja raz z Maserem na Sylwestrze Polsatu zatańczyłam i źle to się skończyło - mówiła Paulina Sykut-Jeżyna za kulisami.

Ostatecznie para otrzymała od jurorów "Tańca z Gwiazdami" maksymalną ilość punktów - 40.

Internauci również pod wrażeniem

Internauci również zachwycali się popisami Julii, Kasi i Michała. Wielu w komentarzach pisało, że był to jeden z najlepszych występów tego odcinka.

Kasia!!! Maff!!! Petardy, rozwaliłyście system!!! Cudowna przyjaźń!!! - napisała jedna z internautek. - Ale energia. Wspaniale wyszło - wtóruje jej kolejna. - Ogień. Najlepszy wykon - czytamy.

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent". Nagle wypaliła o mężu

Tak Kaśka to czad. Świetnie w ruchy i mega pozytywna energia - zachwycają się internauci.

Kasia! Petarda! Piękna, dynamiczna i widać, że pozytywna dusza! Julka, świetny wybór! Cały występ mega energetyczny! Daliście czadu! - czytamy.

A oto skrót wspomnianego występu: