Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Agnieszka Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent". Nagle wypaliła o mężu
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 17:37

Agnieszka Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent". Nagle wypaliła o mężu

Agnieszka Chylińska
fot. Facebook/Mam Talent (screen wideo)

Agnieszka Chylińska zazwyczaj nie jest wylewna jeśli chodzi o kwestię swego życia prywatnego. Piosenkarka w ostatnim odcinku "Mam talent!" jednak zaskoczyła wszystkich niespodziewanym wyznaniem na temat swoich córek i męża.

Agnieszka Chylińska zaskoczyła wszystkich w "Mam Talent!"

Agnieszka Chylińska wszystkim doskonale znana jest nie tylko ze swoich muzycznych przebojów i dokonań, ale także z roli jurorki w uwielbianym programie rozrywkowym TVN "Mam Talent!".

Gwiazda nie często dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci. Chylińska od ponad 20 lat związana jest z tajemniczym Markiem, o którym także nie wiadomo za wiele. Piosenkarka jest również mamą na pełen etat. Ma dwie córki - Krystynę i Esterę oraz syna Ryszarda. W ostatnim odcinku "Mam Talent!" Agnieszka Chylińska w pewnym momencie zaskoczyła wszystkich, mówiąc właśnie o córkach. Po chwili poruszyła także temat męża. Widzowie z pewnością się tego nie spodziewali.

Burza po nowym odcinku "Mam talent". Internauci bezlitośni

Agnieszka Chylińska o dzieciach. "Nigdy się nie żaliłam"

Agnieszka Chylińska jeszcze niedawno w mediach społecznościowych zdecydowała się na wyznanie, którego nigdy wcześniej nie poruszała.

Nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo - mówiła.

ZOBACZ: Magda Mołek mocno po rozstaniu z mężem. “Nie muszę być dzielna”

W najnowszym odcinku "Mam Talent!" Chylińska w pewnym momencie, po występie grupy tancerek również odniosła się do swoich córek. Jej wyznanie zaskoczyło.

Agnieszka Chylińska nagle wypaliła o mężu

Agnieszka Chylińska oceniała występ grupy tancerek "Teddy's Army" w sobotnim "Mam Talent!". Stwierdziła, że jest zachwycona tym, co zaprezentowały, a dziewczynki są w podobnym wieku jak jej córki Estera i Krystyna. 

Ja mam dwie córki, które są nastolatkami. Doskonale wiem, co tam im się roi w głowach - powiedział na antenie. 

ZOBACZ: "The Voice Kids". Natasza Urbańska zalała się łzami. “Muszę wyjść”

Po chwili jurorzy przeszli do rozmowy na temat mężczyzn.

Podwiesić się, utrzymać jeszcze faceta... Jeśli dojdziesz do finału, to wy wiecie czego się spodziewać? - zapytała prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Chylińska zaskoczyła widzów swoją odpowiedzią.

Wiem, bo ja tak mam w małżeństwie przez 22 lata, więc znam ten ból - odparła nagle.