Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Mołek mocno po rozstaniu z mężem. "Nie muszę być dzielna"
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 16:18

Magda Mołek mocno po rozstaniu z mężem. "Nie muszę być dzielna"

Magda Mołek
fot. KAPiF

Magda Mołek w marcu nieoczekiwanie poinformowała swoich odbiorców o ważnych zmianach w jej życiu prywatnym. Dziennikarka ujawniła na Instagramie, że podjęła decyzję o rozwodzie z mężem, Maciejem Taborowskim. W niedzielę 21 kwietnia Mołek dodała wymowny post w swoich mediach społecznościowych, który fani odbierają jako nawiązanie do jej ostatnich życiowych przeżyć. - Przekonałam się, że bycie "dzielną" to ogromne obciążenie - pisze dziennikarka. 

Magda Mołek w marcu ogłosiła, że rozstaje się z mężem

O tym, że Magda Mołek rozstaje się z Maciejem Taborowskim dziennikarka poinformowała w marcu na Instagramie. Jak podkreśliła, ogłosiła to oficjalnie w trosce o spokój swojej rodziny. Poprosiła również o wsparcie.

Uprzedzając ewentualną medialną burzę, w trosce o spokój moich dzieci i najbliższych, chcę Was poinformować, że musiałam podjąć decyzję o rozwodzie z moim mężem. Proszę o uszanowanie tego trudnego momentu. Każde naruszenie moich dóbr osobistych, mojej prywatności, będzie niezwłocznie kierowane na drogę sądową. Te z Was, które są mi dziś życzliwe, proszę o wsparcie. Dziękuję. Magda - przekazała wówczas dziennikarka. 

Marcin Prokop w "Mam talent!" wspomniał o swojej córce. Miał ważny powód

Magda Mołek w wymownym wpisie o życiowych zmianach

Magda Mołek i Maciej Taborowski doczekali się dwóch synów - Henryka oraz Stefana. Para bardzo dba o życie prywatne, dlatego nie pokazuje swoich pociech w mediach społecznościowych. Maciej Taborowski jako uznany adwokat i ekspert od prawa międzynarodowego pod koniec grudnia został członkiem rady nadzorczej Telewizji Polskiej.

ZOBACZ: Magda Mołek powróci do TVP? Jej mąż dostał się do rady nadzorczej stacji. Jaki program poprowadzi?

Po prywatnym wyznaniu, na jakie w marcu zdecydowała się Magda Mołek, dziennikarkę w komentarzach wspierało wielu fanów, a także koleżanek z branży. Ciepłe słowa padły m.in. od Barbary Kurdej-Szatan, Anny Karwan czy Natalii Przybysz.

W niedzielę 21 kwietnia Mołek opublikowała bardzo refleksyjny wpis na Instagramie, który wielu odbiera jako nawiązanie do jej ostatnich życiowych perypetii.

Magda Mołek: "Nie muszę i nie chcę być dzielna"

Magda Mołek opublikowała rolkę złożoną z pięciu zdjęć. Wszystko opisała w bardzo refleksyjnych słowach. Dziennikarka wspomina o zmianach w życiu i tym, że "bycie dzielną to ogromne obciążenie".

W życiu można podpierać ściany, ale można też wyjść do tego świata. Próbować zmian, odważać się, podejmować wysiłek. Nic nie jest łatwe, nic nie spada samo z nieba. Przez wiele ostatnich miesięcy przekonałam się, że bycie "dzielną" to ogromne obciążenie - czytamy.

ZOBACZ: Wszyscy pokochali ją za rolę w legendarnym serialu. Jak teraz wygląda jej życie?

Magda Mołek przyznaje dalej, że starała się robić swoje, "tak, jak może i umie w danym momencie, na ile starcza jej sił". Dziennikarka podsumowuje wszystko w optymistycznych słowach. 

I choć wiele razy nie starczało, to trwałam w tym. A to dla mnie - tej zawsze dzielnej i odważnej - było ogromnym wyzwaniem. Ale dziś wiem, że nie muszę i nie chcę być dzielna. A jak sobie na to pozwalam, to zaczynam spokojniej żyć. I wtedy mogę śmiało mówić "ja się dopiero rozkręcam" w pewności, że wszystko będzie dobrze, bo znam siebie. I wiem, że sobie poradzę - jakoś. I to "jakoś" będzie dobre. Bo przecież nie musi być zawsze najlepsze, prawda? - podsumowała dziennikarka.