Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Odejście Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". Głos zabrała legendarna tancerka
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.04.2024 09:44

Odejście Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami". Głos zabrała legendarna tancerka

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

W ostatnim tygodniu ogromne zamieszanie wywołała nagła rezygnacja Dagmary Kaźmierskiej z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Zaskakująca decyzja zainicjowała lawinę komentarzy, wśród których nie zabrakło głosów osób związanych z tanecznym show. Sytuację postanowiła skomentować Anna Głogowska.

Rezygnacja Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami" wywołała niemałe zaskoczenie

18 kwietnia Dagmara Kaźmierska, która popularność zdobyła za sprawą reality-show "Królowe życia", ogłosiła swoje odejście z "Tańca z gwiazdami". Celebrytka jako przyczynę swojej decyzji podała problemy zdrowotne, a konkretnie pęknięte żebro. Choć jej występy nie zachwyciły jurorów, to dzięki ogromnemu wsparciu fanów miała ona realne szanse na dotarcie do finału programu - tym bardziej jej nagłe wycofanie się zaskoczyło wszystkich.

Anna Głogowska, doświadczona tancerka, która brała udział w wielu edycjach "Tańca z gwiazdami", skomentowała decyzję Kaźmierskiej w rozmowie z Plejadą. Była ukochana Piotra Gąsowskiego podkreśliła, że zna z autopsji trudności związane z kontuzjami podczas tańca, w tym właśnie ze złamanym żebrem. 

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska powróci do "Tańca z Gwiazdami"? Produkcja wydała komunikat

"Królowa życia" odeszła z programu ze względu na kontuzję

Tancerka w rozmowie z portalem plotkarskim opowiedziała o swoich doświadczeniach, wspominając sytuację, gdy razem z Piotrem Szwedesem musieli opuścić program z powodu kontuzji partnera tanecznego.

Jeśli chodzi o panią Dagmarę, znam z autopsji takie rzeczy i wiem, że naprawdę bardzo ciężko jest tańczyć ze złamanym żebrem. [...] Wraz z Piotrem Szwedesem nie poszczęściło nam się, odpadliśmy w pewnym odcinku, po czym w kolejnym Artur Barciś stwierdził z Paulinką Biernat, że on nie jest w stanie tańczyć, bo ma złamaną kość w stopie i nie był w stanie nawet patrzeć na tę nogę bez bólu - wyznała tancerka.

Anna Głogowska ma faworyta. Kto jej zdaniem ma zadatki na zwycięzcę "Tańca z gwiazdami"?

Popularna tancerka doskonale wie, w jakiej sytuacji znalazła się Dagmara Kaźmierska i wyraziła ogromne zrozumienie dla jej decyzji. W rozmowie z Plejadą Anna Głogowska wyraziła także swoje wsparcie dla Krzysztofa Szczepaniaka, który powrócił do rywalizacji. Podkreśliła, że aktor przypomina jej dawnego tanecznego partnera z show, Kacpra Kuszewskiego.

Krzysztof przypomina mi mojego Kacpra Kuszewskiego pod każdym względem - i wdzięku, i talentu tanecznego, więc teraz obiecuję, że teraz naprawdę będę śledziła wyniki, bo jestem szalenie ciekawa, jak się potoczą jego losy - podkreśliła tancerka.

Choć rezygnacja uczestnika z udziału w programie z powodu kontuzji nie jest niczym nowym, decyzja Dagmary Kaźmierskiej wywołała sporą dyskusję na temat presji związanej z uczestnictwem w rozrywkowym show. Wielu uczestników zdaje sobie sprawę z tego, że właśnie ma swoje pięć minut i chcą je wykorzystać - często stawiając na szali własne zdrowie. Dagmara Kaźmierska pokazała natomiast, że nie warto ryzykować i forsować się dla sławy i pieniędzy.

Rezygnacja "Królowej życia" z uczestnictwa w "Tańcu z gwiazdami" jednocześnie oznacza powrót Krzysztofa Szczepaniaka na parkiet. Aktor otrzymał drugą szansę na pokazanie swoich możliwości i wykazanie się przed jury i publicznością. Czy rzeczywiście, jak Kacper Kuszewski, ma zadatki na zwycięzcę?

Anna Głogowska i Kacper Kuszewski
fot. KAPIF