Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tyle pieniędzy Edzia z "Królowych życia" chce za wywiad. Horrendalna kwota
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.04.2024 18:22

Tyle pieniędzy Edzia z "Królowych życia" chce za wywiad. Horrendalna kwota

Edzia
Fot. Instagram/@edzia_official_

Edzia, czyli Edyta Nowak Nawara z programu "Królowe życia" ostatnio robi furorę w sieci. Wszystko za sprawą komentarzy na temat występów Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami". Wiele portali marzy o wywiadzie z celebrytką. Okazuje się jednak, że za taką przyjemność trzeba słono zapłacić.

Kim jest słynna Edzia z programu "Królowe życia"?

Edyta Nowak Nawara zyskała popularność dzięki programowi “Królowe życia”. Występowała tam razem z Dagmarą Kaźmierską, która zresztą wciągnęła popularną Edzię do programu. 

Celebrytki wówczas tworzyły na ekranie zgrany duet. Mówiło się o ich przyjaźni. Prywatnie były nawet sąsiadkami. Obie pochodzą z Kłodzka. Przez jakiś czas Edzia była związana z Jackiem Wójcikiem, również uczestnikiem show emitowanego na antenie TTV.

Marcin Hakiel zatańczy w "TzG" z inną gwiazdą? Tancerz postawił sprawę jasno Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Koniec przyjaźni Edzi z Dagmarą Kaźmierską

Od pewnego czasu celebrytki są ze sobą w konflikcie, który zdecydowanie przybrał na sile, podczas występów Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Edyta Nawara chętnie korzystała z okazji do krytyki swojej byłej przyjaciółki. 

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - grzmiała w mediach społecznościowych Edzia.
 

Dagmara Kaźmierska nie pozostawała jej dłużna. Sugerowała, że Edyta Nawara gra pod publiczkę, by zdobyć większą popularność. Podczas wywiadu ze Światem Gwiazd, zdobyła się na refleksję, że tak naprawdę Edzia nigdy nie była jej prawdziwą przyjaciółką 

Trzeba naprawdę 100 beczek soli z kimś zjeść, żeby go poznać i tu Edzia jakby odsłoniła się, jakim jest człowiekiem, jaką była moją przyjaciółką, więc chyba nigdy nie była tak naprawdę. Tu zawsze mówię, przyjaciół poznaje się w biedzie, takie jest przysłowie, ale to nie jest tak do końca, drodzy państwo, przyjaciół poznajemy po naszych sukcesach i to jest odpowiednie, czy się cieszą tymi naszymi sukcesami, czy nie, więc tu się okazało, że Edzia tak naprawdę chyba nie była przyjacielem - zaznaczyła celebrytka.
 

Ile kosztuje wywiad z Edzią z "Królowych życia"?

Dziennikarz portalu Lelum.pl skontaktował z Edytą Nawarą, pytając o możliwość wywiadu, w którym celebrytka odniesie się do swoich ataków na Dagmarą Kaźmierską. 

Witam, wszelkiego rodzaju wywiady traktuje jako współpracę. Cena zaczyna się od 5000 zł. Zaliczkowane połową kwoty przed wywiadem i drugą połową po wywiadzie - brzmiała odpowiedź.

Jest to o tyle zaskakujące, że gwiazdy rzadko praktykują pobieranie opłat za możliwość przeprowadzenia z nimi wywiadu. Sama kwota również robi wrażenie, wiele bowiem osób musi za takie i mniejsze pieniądze przerwać cały miesiąc.