Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają problem? Chodzi o ich dzieci
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 19.04.2024 17:14

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają problem? Chodzi o ich dzieci

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Fot. KAPIF

Zwolnieni w styczniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od niedawna prowadzą wspólny podcast. Czy najnowszy odcinek, dotyczący relacji rozwodzących się rodziców z dziećmi, ujawnił ich osobiste problemy? Portal ShowNews miał dotrzeć do informacji na ten temat.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski realizują własny podcast

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez kilka lat gościli na ekranach telewizorów, jako prowadzący program "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Wkrótce okazało się, że stanowią parę nie tylko na ekranie, ale i w życiu. Pikanterii sprawie dodawał fakt, że Katarzyna Cichopek była wówczas w związku małżeńskim z tancerzem Marcinem Hakielem. 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w styczniu zostali zwolnieni z Telewizji Polskiej. Teraz podjęli się nowego dziennikarskiego wyzwania i wystartowali z własnym podcastem "Serio?".

Marcin Hakiel zatańczy w "TzG" z inną gwiazdą? Tancerz postawił sprawę jasno

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek rozmawiali o rozwodach

W najnowszym odcinku podcastu "Serio?" Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek podjęli temat wpływu rozwodu rodziców na dzieci. Gościli w studiu terapeutkę rodzin Adę Rogalę. Warto podkreślić, że gwiazdy mają za sobą rozstania z wieloletnimi partnerami, z którymi doczekali się dzieci. Trudno było więc uciec od nawiązywania do osobistych doświadczeń.

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka, o jego emocje, jak sprawić, żeby przeszło przez ten trudny etap, żeby to zrozumiało, zaakceptowało i przede wszystkim, żeby to się nie odbiło na nim? - pytała Katarzyna Cichopek.

Program ujawnił problemy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Według informacji, do których dotarł portal ShowNews, prowadzący przy okazji rozmowy z ekspertką mieli poruszać temat własnych problemów, których ma w ich związku nie brakować.

Młodszy syn Maćka Julian wychowuje się na dwa domy: trochę u ojca w Starej Miłośnie, a trochę z mamą. W maju będzie zdawał maturę i planuje wyjechać na studia do Holandii. Nie mają z Kasią jakiejś przyjacielskiej relacji. Z kolei jej własny syn Adam w lipcu skończy 15 lat i też ma już wyrobione zdanie o tym, co się wydarzyło - wyjawiła portalowi osoba z otoczenia Katarzyny Cichopek.