Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewa Błaszczyk wróciła ze szpitala. Przekazała niepokojące wieści o córce
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.04.2024 17:41

Ewa Błaszczyk wróciła ze szpitala. Przekazała niepokojące wieści o córce

Ewa Błaszczyk
fot. KAPIF

Ewa Błaszczyk to znana polska aktorka, która lata temu przeżyła prawdziwą tragedię. Jej córka Ola zapadła w śpiączkę i od tego czasu artystka nieprzerwanie walczy o to, aby przywrócić jej normalne życie. W tym celu założyła między innymi fundację "Budzik", która pomaga ludziom w podobnej sytuacji. Gwiazda właśnie przekazała nowe wieści w sprawie swojego chorego dziecka.

Ewa Błaszczyk wróciła od córki ze szpitala. Przekazała nowe informacje

Ewa Błaszczyk od lat walczy o zdrowie swojej córki Oli. Ola, która przeszło dwadzieścia lat temu zapadła w śpiączkę w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dzięki zaangażowaniu aktorki oraz założonej przez nią fundacji "Budzik" wiele osób odzyskało przytomność. Niestety od wielu lat gwiazda bezskutecznie stara się znaleźć sposób, aby pomóc swojej córce.

Niedawno Ewa Błaszczyk przekazała nowe wieści dotyczące stanu zdrowia Aleksandry. W mediach społecznościowych oraz w wywiadzie udzielonym portalowi Plejada, aktorka podzieliła się informacją, że właśnie wróciła ze szpitala, w którym przebywa jej dziecko.

Ewa Błaszczyk "prawie czołga się z bezsilności". Porażające, z czym się zmaga

Córka Ewy Błaszczyk zachorowała. Musiano przerwać terapię

W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła, że jej córka, choć od lat przebywa w śpiączce, zachorowała na atypowe zapalenie płuc. To kolejne wyzwanie na drodze do pełnego zdrowia dla Oli, z którym musiała sobie poradzić.

Właśnie wróciliśmy ze szpitala, bo Ola miała atypowe zapalenie płuc, więc to tak łatwo nie ma. Zawsze coś stanie na przeszkodzie i trzeba teraz z tego wyjść, ale potem zacznę właśnie tę terapię światłem podczerwonym i na nerw błędny. Zobaczymy, co z tego będzie - powiedziała Ewa Błaszczyk.

Ewa Błaszczyk
fot. KAPIF

Ewa Błaszczyk opowiada o stanie zdrowia córki. Od lat walczy o jej powrót do normalności

Pomimo upływu lat i malejących szans na powrót Oli do zdrowia, aktorka nie traci nadziei i nadal poszukuje sposobów, które mogłyby przyczynić się do poprawy stanu zdrowia jej córki. W swoim wywiadzie z Plejadą opowiedziała również o doświadczeniach osób, które dzięki klinice "Budzik" odzyskały przytomność. Każdy taki przypadek dodaje aktorce sił i przywraca jej wiarę w to, że również jej córce uda się pomóc.

To jest temat rzeka. Każdy mówi coś innego, każde uszkodzenie jest inne. To są inne wrażenia. Jedni byli w czarnej dziurze, nic nie wiedzą, inni opowiadają niebywałe historie. Ci, którzy wrócili, bardzo zmieniają swój system wartości w życiu. Nie materializm, tylko więzi duchowe, emocje miłości, powiązania między ludźmi są dla nich najważniejsze. Posiadanie staje się mało ważne, jest na którymś miejscu. Chcą pomagać osobom niepełnosprawnym, w ogóle chcą robić coś takiego, żeby dawać, a nie tylko brać - wspominała Ewa Błaszczyk, opowiadając historie pacjentów.

Aktorka, mimo trudności, od lat nieustannie poszukuje sposobów, aby pomóc córce i innym osobom przebywającym w podobnej sytuacji. Jej determinacja i oddanie są inspiracją dla wielu osób, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. 

Ewa Błaszczyk stanowi niezwykle inspirujący przykład tego, jak siła matczynej miłości i determinacja mogą wpływać i zmieniać życie innych osób. Aktorka, szukając ratunku dla swojego dziecka, pomogła dziesiątkom innych ludzi i nadal nie poddaje się w walce o zdrowie Aleksandry.

Ewa Błaszczyk
fot. KAPIF