Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel zatańczy w "TzG" z inną gwiazdą? Tancerz postawił sprawę jasno
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.04.2024 11:18

Marcin Hakiel zatańczy w "TzG" z inną gwiazdą? Tancerz postawił sprawę jasno

Marcin Hakiel
fot. Instagram/Marcin Hakiel

Dagmara Kaźmierska nieoczekiwanie zrezygnowała z dalszej rywalizacji w "Tańcu z Gwiazdami". W mediach bardzo szybko rozgorzała dyskusja na temat jej tanecznego partnera - Marcina Hakiela. Mówi się o tym, że jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy w programie może kontynuować zmagania na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" z inną partnerką. Hakiel skomentował te doniesienia.

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska nie zatańczą w najbliższym czasie w "Tańcu z Gwiazdami"

Marcin Hakiel nie pojawi się w najbliższych odcinkach "Tańca z Gwiazdami". Jeden z najbardziej doświadczonych tancerzy tworzył duet z Dagmarą Kaźmierską, która wczoraj podjęła zaskakującą decyzję. 

Kontrowersyjna uczestnika z powodu problemów zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszego udziału w programie, mimo iż dotarła do ćwierćfinału. W tej sytuacji Hakiel również najprawdopodobniej zakończy swój udział w tanecznym show. W sieci pojawiły się jednak spekulacje, czy jest szansa na to, aby Marcin Hakiel mógł dalej rywalizować na parkiecie z inną partnerką. Sam tancerz skomentował swoją przyszłość.

Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Marcin Hakiel podziękował Dagmarze. "Dla mnie jesteś zwyciężczynią"

Jak już widzieliście, moja wspaniała gwiazda z tej edycji "Tańca z Gwiazdami", nasza wspaniała królowa zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszyscy trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej i jak najlepiej z tym zdrowiem - mówił wczoraj, odnosząc się do decyzji Dagmary Kaźmierskiej.

Marcin Hakiel podziękował Dagmarze za wspólne chwile w programie i 2,5 miesiące treningów. Zdradził, że na przestrzeni czasu "królowa życia" zrobiła ogromny postęp.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, kto ją zastąpi

Dla mnie Dagmara jest zwyciężczynią, bo pokonała wiele swoich ograniczeń. Podczas pierwszych treningów ciężko było nam jakiekolwiek kroki stawiać. Udało nam się opracować kilka choreografii, oczywiście dzięki widzom przechodziliśmy z odcinka na odcinek. Dla mnie to był super czas. Dagmaro, jesteś dla mnie zwyciężczynią tego programu - mówił Hakiel.

Czy Marcin Hakiel zatańczy jeszcze w "Tańcu z Gwiazdami"?

Marcin Hakiel zdradził także, czy można będzie oglądać go na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" z inną partnerką.

Drodzy państwo, aż tak się nie znam na zasadach tego programu. Ale, jak rozumiem, jeśli moja gwiazda rezygnuje, ja też odpadam z konkursu. Jest to dla mnie oczywiste - mówił. - Inne gwiazdy miały innych tancerzy, innych partnerów, więc nie wyobrażam sobie nawet, jakby to teraz miało wyglądać - dodawał Hakiel.

Marcin Hakiel pojawi się jeszcze na parkiecie tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami", ale w odcinku finałowym, w którym standardowo pojawią się wszystkie pary. Będzie to oczywiście możliwe, jeśli Dagmara Kaźmierska – jego taneczna partnerka – wróci do pełni sił.