Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dagmara Kaźmierska powróci do "Tańca z Gwiazdami"? Produkcja wydała komunikat
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.04.2024 12:21

Dagmara Kaźmierska powróci do "Tańca z Gwiazdami"? Produkcja wydała komunikat

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

W czwartek 18 kwietnia Dagmara Kaźmierska poinformowała swoich widzów, że z powodów zdrowotnych rezygnuje z dalszego udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Okazuje się jednak, że “królowa życia” ma szansę na powrót na parkiet. 

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Udział Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” wywołał ogrom sprzecznych emocji. Choć fani celebrytki cieszyli się, że będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć “królową życia” na ekranach i posłuchać jej intrygujących wypowiedzi, to jednak przeciwnicy nie kryli swojego niezadowolenia. 

Pojawiły się również głosy pełne wątpliwości co do jej stanu zdrowia - mama Conana przed kilkoma laty brała udział w wypadku samochodowym, na skutek którego odniosła poważne obrażenia stóp. 

Od pierwszej  chwili, gdy Dagmara Kaźmierska stanęła na parkiecie, można było dostrzec, że były one słuszne, bowiem choreografia, którą wykonywała, była prosta i dostosowana do jej możliwości. 

Z tego też powodu otrzymywała niskie noty od jury, mimo to, dzięki głosom widzów, mogła utrzymać się w programie. Ostatecznie jednak postanowiła pożegnać się z nim.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie rozpacza po rozstaniu z żoną. Nagranie obiegło sieć

Dlaczego Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"?

Punktacja, którą otrzymywała od jury Dagmara Kaźmierska, była wyjątkowo niska. Podczas odcinka emitowanego w minioną niedzielę doszło nawet do rekordowo niewielkiej ilości punktów - za swój taniec celebrytka otrzymała jedynie 7 punktów na 40 możliwych

Co odcinek słyszała również niepochlebne opinie dotyczące występów, które ostatecznie starała się przyjmować z uśmiechem na twarzy, traktując swój udział w “Tańcu z Gwiazdami” jako rozrywkę.

Ostatecznie jednak postanowiła pożegnać się z programem. Przyczyną tej decyzji okazały się problemy zdrowotne, a mianowicie pęknięte żebro, które już od kilku dni wyraźnie jej doskwierało. Ból, jaki wiązał się z tym urazem, utrudniał dalsze treningi.

Przychodzę do Was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie - muszę zrezygnować z programu “Tańca z Gwiazdami” […] Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem […] Mam problem nawet z oddychaniem […] Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam Was, jeśli Was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału - wyjaśniła na zamieszczonym na Instagramie nagraniu.

Decyzja ta ponownie podzieliła internautów. Fani celebrytki ubolewali, że już nie będą mieli okazji oglądać jej tanecznych zmagań, zaś przeciwnicy nie kryli swojego zadowolenia. Miejsce Dagmary Kaźmierskiej oraz Marcina Hakiela zajmie para, która odpadła podczas ostatniego odcinka, czyli Krzysztof Szczepaniak oraz partnerująca mu Sara Janicka.

ZOBACZ TAKŻE: Natasza Urbańska zalała się łzami podczas występu w "The Voice". “Muszę wyjść”

Dagmara Kaźmierska powróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Wprawdzie Dagmara Kaźmierska sama zrezygnowała z dalszego udziału w “Tańcu z Gwiazdami” w obawie o swoje zdrowie, jest możliwość, że jeszcze powróci na parkiet

Celebrytka mogłaby pojawić się w ostatnim finałowym odcinku show, jednak, jak informuje produkcja, decyzja ta zależy od samej zainteresowanej. 

Dagmarę Kaźmierską widzowie zobaczą w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji - wyjaśniła produkcja w komunikacie zamieszczonym na stronie Polsatu.