Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tyle Dagmara Kaźmierska miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami". Ogromna kwota
Irmina Jach
Irmina Jach 19.04.2024 19:01

Tyle Dagmara Kaźmierska miała zarobić w "Tańcu z gwiazdami". Ogromna kwota

Dagmara Kaźmierska Marcin Hakiel
Fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia była ulubienicą widzów "Tańca z gwiazdami". Kilka dni temu ogłoszono, że celebrytka musi pożegnać się z programem z powodu kontuzji. W międzyczasie zdążyła jednak sporo zarobić.

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska niedawno opublikowała na Instagramie nagranie, w którym ogłosiła, że żegna się z programem "Taniec z gwiazdami". Jej decyzja - mimo że podyktowana problemami zdrowotnymi - spotkała się z dużym rozczarowaniem fanów. W najbliższym odcinku show celebrytka miała zatańczyć z synem Conanem. Widzowie czekali na ich występ z zapartym tchem.

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością - przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć - nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć - nie dało rady — mówiła Dagmara Kaźmierska.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają problem? Chodzi o ich dzieci

Dagmara Kaźmierska miała wygrać "Taniec z gwiazdami"?

W mediach pojawiła się nieoficjalna informacja, jakoby Dagmara Kaźmierska miała wygrać tegoroczną edycję programu "Taniec z gwiazdami". Celebrytka miała liczyć na największe wsparcie ze strony widzów. Realną konkurencją była dla niej podobno tylko Roksana Węgiel, która cieszy się uznaniem jurorów. Gdyby doniesienia okazały się prawdziwe, Dagmara Kaźmierska zgarnęłaby nie tylko Kryształową Kulę, ale również 100 tys. złotych.

Odejście z programu nie oznacza jednak, że gwiazda "Królowych życia" będzie stratna. Według doniesień Pudelka ze stycznia bieżącego roku, uczestnicy show mogą liczyć na naprawdę korzystne wynagrodzenie za odcinek. Najlepiej opłacanymi gwiazdami mają być Maciej Musiał i blogerka Maffashion.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle pieniędzy Edzia z "Królowych życia" chce za wywiad. Horrendalna kwota

Ile Dagmara Kaźmierska zarobiła w "Tańcu z gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska, która zyskała ogromną popularność dzięki programowi "Królowe życia", również mogła liczyć na atrakcyjne warunki finansowe. Osoba związana z produkcją ujawniła, o jakiej kwocie mowa.

Ceni się i to zresztą było jednym z powodów, dla których przeszła do Polsatu. Po prostu nie dogadała się z Lidką Kazen w kwestiach finansowych. A ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program „Dagmara szuka męża” okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tys. zł za odcinek — mówił informator Pudelka.

Jeśli doniesienia są prawdziwe, Dagmara Kaźmierska, która pojawiła się w siedmiu odcinkach show, mogła liczyć na wynagrodzenie rzędu 70 tys. złotych