Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nietypowe życzenia od Macieja Stuhra dla ojca. Posypały się komentarze
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 19.04.2024 14:58

Nietypowe życzenia od Macieja Stuhra dla ojca. Posypały się komentarze

Stuhrowie
fot. KAPiF

Maciej Stuhr zamieścił w swoich mediach społecznościowych wyjątkowy post. Jego ojciec, Jerzy Stuhr, obchodził wczoraj 77. urodziny. Z tej okazji syn złożył mu publicznie życzenia, do których dołączył także niecodzienną fotografię. Posypały się komentarze.

Jerzy Stuhr skończył 77 lat

Jerzy Stuhr w czwartek 18 kwietnia obchodził 77. urodziny. Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, kojarzony jest przede wszystkim z takimi produkcjami jak "Seksmisja" czy "Kiler". Nieco młodsi mogą kojarzyć jego głos ze "Shreka", gdzie dubbingował postać kultowego osła.

W związku z wieloma problemami zdrowotnymi, z którymi borykał się w ostatnich latach Jerzy Stuhr, aktor ogłosił niedawno, że kończy karierę teatralną. Nie będzie już także uczył młodych adeptów tej sztuki.

Maciej Stuhr z okazji urodzin ojca złożył mu publiczne życzenia i zrobił to w wyjątkowy sposób. Dodał także zdjęcie, które zrobił "zza kurtyny w przerwie".

Muzyczne show znika z anteny TVP. Zabraknie go w wakacyjnej ramówce

Maciej Stuhr złożył Jerzemu Stuhrowi wyjątkowe życzenia

Maciej Stuhr, który poszedł w ślady swego ojca i od lat jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, zdecydował się na wyjątkowe życzenia. Zamieścił je w swoich mediach społecznościowych.

Dziś premiera 'Zemsty' w Teatrze Komedia, gdzie zagram Papkina. Wczoraj na próbie generalnej odwiedził nas jubilat, 77! Zdjęcia zrobiłem zza kurtyny w przerwie - napisał, dołączając zdjęcie zadumanego Jerzego Stuhra.

Jak dodał Maciej Stuhr dalej, rola Papkin sprzed lat to jedna z pierwszych ról ojca, jakie pamięta.

Sto lat, tato! - napisał.

Lawina komentarzy pod postem Macieja Stuhra

Pod postem Macieja Stuhra, który pojawił się w mediach społecznościowych, najlepsze życzenia jego ojcu złożyło bardzo wiele znanych nazwisk z branży i świata aktorskiego.

Totalny wzrusz. Pamiętam doskonale Papkina taty - skomentowała Agata Młynarska.

Najlepsze życzenia Jerzemu Stuhrowi złożyły także Grażyna Wolszczak czy Olga Bołądź. "Najlepszego panie profesorze" - czytamy. Pojawiły się również komentarze od Moniki Olejnik, czy Andrzeja Chyry.

ZOBACZ: Jerzy Stuhr zaskoczył wszystkich. To koniec pewnej epoki

Internauci również zamieścili morze ciepłych słów i wpisów. Niemal w każdym z nich życzą Jerzemu Stuhrowi przede wszystkim dużo zdrowia.

Uwielbiam, kiedy historia zatacza takie piękne koło. Wszystkiego najlepszego dla Mistrza! A dla drugiego Mistrza powodzenia dziś wieczorem - napisała jedna z internautek.

Wszystkiego najlepszego dla pana Jerzego. Dużo zdrowia! - wtóruje jej kolejna.