Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > To nie były plotki. TVP miała podjąć przełomową decyzję ws. "Rodzinki.pl"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 18.04.2024 20:37

To nie były plotki. TVP miała podjąć przełomową decyzję ws. "Rodzinki.pl"

Rodzinka.pl
Fot. Kapif

Telewizja Polska ma w swojej ofercie wiele seriali, ale mało który cieszył się tak wielką sympatią jak “Rodzinka.pl”. Niestety, w 2020 r. z dnia na dzień produkcję zawieszono, co wywołało wielką rozpacz fanów sitcomu. Ci od lat żyją nadzieją, że format wróci na antenę i ponownie będzie bawił do łez, jednak do tej pory było to niemożliwe. Wszystko zmienić się miało wraz ze zmianą warty w kierownictwie TVP, które ponoć poważnie myśli o reaktywacji “Rodzinki.pl”. Pierwsze szczegóły zdradził właśnie Świat Gwiazd.

"Rodzinka.pl" nagle zniknęła z anteny

Serial “Rodzinka.pl”, który emitowano na antenie TVP przez prawie dziesięć lat, praktycznie od pierwszych odcinków stał się dużym hitem. Przygody rodziny Boskich co tydzień śledziła rzesza Polaków, którzy uwielbiali humorystyczny charakter serii opartej na kanadyjskim przeboju zatytułowanym “Les Parent”, a także zapałali sympatią do postaci odgrywanych przez bardziej i mniej znanych polskich aktorów.

Gdyby nie “Rodzinka.pl” polski show-biznes zapewne nie poznałby takich gwiazd młodego pokolenia, jak Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski czy Julia Wieniawa. Oni wszyscy stawiali swoje pierwsze kroki w sitcomie TVP2, bawiąc i rozczulając swoimi przygodami telewidzów. Niestety, ku rozpaczy fanów, w 2020 r. z dnia na dzień ogłoszono, że serial nie będzie już dłużej kontynuowany. Dla miłośników serii była to co najmniej niezrozumiała decyzja, z którą nigdy do końca się nie pogodzili.

Znany aktor w żałobie. Nie żyje jego żona, miała zaledwie 53 lata

Jest szansa na nowe odcinki "Rodzinki.pl"

Rozczarowania nagłym zakończeniem “Rodzinki.pl” nie kryli także niektórzy bohaterowie serialu, o czym mogliśmy się przekonać dzięki ich szczerym wypowiedziom w mediach społecznościowych. Do dziś tak naprawdę nie wiadomo, co stało za tak drastyczną decyzją i jakie były motywy ją podejmujących.

Producentka hitu, a także grający role Natalii i Ludwika Boskich Małgorzata Kożuchowska oraz Tomasz Karolak próbowali nakłonić władze Telewizji Polskiej do zmiany postanowienia o zawieszeniu nagrań, ale decydenci pozostawali nieprzejednani. Dziś przekonujemy się, że liczne naciski nie były jednak próżne. Nowy zarząd stacji ma śmiałe plany wobec reaktywacji “Rodzinki.pl”. Widzowie mogą żywić wielkie nadzieje.

ŚG: Trwają prace nad nowymi odcinkami hitu TVP2

Jak podaje portal Świat Gwiazd, niewykluczone, że wkrótce w TVP2 zobaczymy nowe odcinki “Rodzinki.pl”. Dziennikarze ŚG ujawniają zresztą konkrety, informując, że zdjęcia ruszą najprawdopodobniej w styczniu 2025 r. Obecnie opracowywany jest scenariusz. Kontaktowano się już także z gwiazdami serii.

Większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - przekazano w oparciu o wieści przekazane przez anonimową informatorkę.

Źródło: ŚG